Богдан Пушенко – бронзовий призер чемпіонату Європи з самбо

visibility41Новини

У Лімасолі нещодавно пройшла першість Європи із самбо. Континентальний чемпіонат зібрав на Кіпрі кращих самбістів з 21 країни. За медалі боролися більше 260 спортсменів, які представляли Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Болгарію, Німеччину, Грецію, Грузію, Ірландію, Ізраїль, Кіпр, Латвію, Литву, Молдову, Македонію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Росію, Францію, Естонію, Україну. Збірна України посіла на цьому престижному турнірі друге загальнокомандне місце – 29 нагород, з них 6 золотих, 8 срібних та 15 бронзових. Київщину у складі національної збірної представляв вихованець тренерів В’ячеслава Гостара та Віктора Мужчини Богдан Пушенко. У ваговій категорії 81 кг вишнівчанин провів чотири сутички. У 1/8 наш самбіст переміг білоруса з рахунком 4:0, у 1/4 за допомогою больового прийому здолав грека, у боротьбі за бронзу був сильнішим борця з Молдови. Але поступившись у півфіналі борцю з Вірменії посів третє місце європейської першості.