“БУДЬ У ФОРМІ ТА ЛІТАЙ ВИСОКО!”

visibility227Спортивні секції. Спортзали

Саме так перекладається гасло сучасної та затишної студії "Fit&Fly", засновником якої є крюківщинка Валерія Войткевич. Відвідувачів унікальної студії знайомлять із новим направленням йоги - антігравіті (повітряна йога)! Валерія була однією із перших, хто пройшов навчання за цією системою закордоном, та має сертифікат тренера.

12874588_960629187368715_289105764_o

Антігравіті  - це методика занять, яка підходить майже всім. Вірним "помічником" кожного, хто відвідає заняття, стане спеціальний надміцний гамак. Він не лише - гарна опора при виконанні вправ, за його допомогою також повністю знімається навантаження на хребет. Заняття допомагають укріпити суглоби, розслабити м'язи, покращити кровообіг та зняти напругу. Вправи, виконані в гамаку: покращать баланс, "включать" в роботу всі м'язи тіла, значно розвинуть розтяжку. Сьогодні це  наймодніший і найнезвичайніший  метод пізнання йоги.

12899862_960629524035348_1025072399_n

Якщо літаючих йогів і не існує, то йога в повітрі цілком реальна. І в цьому легко переконатися, завітавши до студії "Fit&Fly", де за допомогою  професійного тренера ви зможете освоїти унікальні методики  антігравіті та флай йоги. Це комплексні тренування, направлені на зміцнення всіх м'язів та покращення гнучкості, вони також включають в себе процент силових вправ.  А ось відновлююча йога, якою, до речі,  ви також можете займатися в студії - це тренування, що передбачають вправи лише для хребта та виконуються в повільному темпі. Останній вид тренувань безпечний навіть  в період  відновлення після травм. Засновниця студії Вікторія за фахом економіст  і все життя працювала маркетологом. Але завжди захоплювалася спортом.  А ось полюбити йогу та, більше того, присвятити їй своє життя спонукали проблеми зі здоров'ям. - Постійний біль у спині став добрим стимулом, - ділиться своєю історією нині професійний тренер. - Щоб стати на ноги та знову жити повноцінно довелося  шукати систему, яка допомогла б вирішити проблему.  І така система знайшлася! Студія "Fit&Fly" гостинно відкриває двері перед всіма, хто хоче покращити своє самопочуття, стати здоровішими та долучитися до активного способу життя!