Гатненці віце-чемпіони Київщини з футзалу

visibility69Новини

roomГатне, футбол, футзал

У неділю, 24 лютого, завершився чемпіонат Київської області з футзалу. Києво-Святошинський район у цих змаганнях представляли ФК «Новосілки» та SC "Гатне". Футболісти з Новосілок грали у Немішаєвому й не змогли потрапити у фінал чотирьох. А ось досвідченіша команда з Гатного в Броварах почергово виграла у баришевців 8:3 та згурівців 7:1. Тож, хто боротиметься у фіналі турніру вирішувалося в матчі з броварчанами, у якому глядачі так і не дочекалися забитих м’ячів, а за додатковими показниками до фінальної стадії першості потрапили саме гатненці. Саме 24 лютого у спортивній залі Броварського училища вищої спортивної майстерності SC «Гатне» у півфінальному матчі зустрілося з ФК «Аякс» (Ксаверівка), намагаючись у черговий раз виграти обласний чемпіонат з футзалу, адже у 2017 році вони вже ставали переможцями цих змагань, а торік – фінішували другими. Гатненці у півфіналі доклали максимум зусиль, але поєдинок з «Аяксом» завершився внічию – 2:2, а у серії післяматчевих пенальті точнішими були наші футболісти - 3:1. Не виявив переможця й фінальний матч з білоцерківцями - 1:1. Але цього разу фортуна відвернулася від SC "Гатне". ФК «Біла Церква» переміг з рахунком 3:1. Кращим гравцем турніру визнано гравця SC «Гатне» з Київщини Антона Бутка.