Гороскоп на вересень

visibility169Таємні знання

Гороскоп на вересень

ОВЕН

Для Овнів вересень — це місяць позитиву. Неприємності обходитимуть вас, запас життєвої енергії - величезний. Уникайте ризикованих фінансових операцій, адже низка успіхів у професійній діяльності може притупити вашу інтуїцію. На любовному фронті теж все гаразд. Одинакам слід взяти себе в руки, й не плигати щодня у гречку, бо не всі любовні пригоди закінчаться позитивно. Сімейним Овнам варто додати романтики у стосунки. Надмірна динаміка цього місяця може призвести Овнів до занепаду сил. Вам допоможуть вечірні прогулянки, силові тренування, розслаблюючі ванни і медитація.

ТІЛЕЦЬ

У Тельців позитивні періоди змінюватимуться різким негативом. У професійній діяльності Тельців очікує стабільність – раптові фінансові втрати оминуть вас. Відносини з начальством слід будувати на вмінні впевнено відстоювати свої рішення. Уникайте корпоративів, щоб потім не мучив сором. Не давайте поради друзям і рідним. Здоров’я Тільця не підведе. По можливості, намагайтеся хоча б іноді вибиратися на природу – свіжий відпочинок і відречення від побутових проблем підуть вам на користь.

БЛИЗНЮКИ

У Близнюків складний місяць. Хоча у професійній діяльності Близнюків негативних змін не відбудеться. Але слід чітко продумувати кожен крок. Усі перемоги або поразки у вересні матимуть пряму залежність від ваших вчинків. Наймані працівники повинні завершити раніше розпочаті проекти і уникати нових завдань. Тим, хто працює з документами, рекомендується кілька разів перевірити їх на наявність помилок. Близнюки кидатимуться, вибираючи між особистою свободою і сімейними узами. Не робіть поспішних кроків, щоб потім не пошкодувати про скоєне. Варто чергувати періоди розумової діяльності з фізичними навантаженнями.

РАК

Не найкращий період для Раків. У професійній сфері слід запастися терпінням і бути готовими до оперативного вирішення будь-яких проблем. Підприємцям слід взяти на себе роль лідера, щоб подолати перешкоди на шляху розвитку бізнесу. В особистій сфері найменш важко доведеться тим, хто вже перебуває у шлюбі. Вам треба перечекати несприятливий час. Одинакам варто зачаїтися до кращих часів – не потрапте до рук аферистів. Уникайте скандалів із родичами. Здоров’я Раків не турбуватиме. Лише дотримуйтеся техніки безпеки при роботі з електроприладами.

ЛЕВ

Левів очікує неймовірно позитивний період. адже Єдиним складним моментом може стати підприємницька діяльність. Левам слід грамотно планувати свої витрати, бо грошові надходження будуть не рівномірними. З’явиться можливість додаткового заробітку, але доведеться неабияк потрудитися вдома. Всі проблеми в любовних відносинах вирішаться самі собою. Самотні представники знаку проживуть яскравий, емоційно насичений місяць, занурившись в низку любовних пригод. Сімейні Леви повинні виховати в собі терпіння – у вересні їм варто прислухатися до слів своєї половинки. Самопочуття практично не доставить вам клопоту.

ДІВА

Дівам у вересні щаститиме. Найбільш вдалою сферою для них стануть фінанси. У бізнесі настає період, сприятливий для глобальних змін. Дійте максимально рішуче. Менш позитивною буде область романтичних почуттів: популярність Дів у протилежної статі викличе плітки і пересуди. Але можете сміливо йти до поставленої мети. Одинакам випаде шанс завоювати серце особи, яка є предметом їх палких почуттів. Діви, які вже перебувають у шлюбі, можуть розраховувати на безхмарний місяць. Самопочуття Діви – сфера, яка не віщує жодних проблем.

ТЕРЕЗИ

Для Терезів наступає неймовірно вдалий час для налагодження особистого життя і ділових зв’язків. Сміливо приступайте до реалізації давно запланованих цілей. Особливо пощастить тим, чия професія пов’язана з міжособистісними комунікаціями – будь-які контакти з партнерами, колегами і клієнтами обіцяють стати вдалими. Бізнесменам варто запланувати кілька відряджень для налагодження ділових зв’язків. Чуттєва область займе істотну частину помислів Терезів. Навіть закоренілі холостяки відчують непереборне бажання створити міцну родину. Терезам категорично не рекомендується зловживати алкогольними напоями – у вересні варто поберегти печінку.

СКОРПІОН

Для Скорпіона не дуже позитивний місяць, але у вас в запасі є достатньо сил, щоб впоратися з виникаючими проблемами. Проявіть всі свої аналітичні здібності, щоб уникнути фінансового краху. Основна проблема вересня – відсутність достовірної інформації про угоди. Ризиковані кроки у фінансовій сфері робити не варто. Самотні Скорпіони можуть закрутити короткостроковий роман. А ось зі здоров’ям у вересні все гаразд.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців сприятливий період. Ви будете впевнені в своїх силах, але в бізнесі слід розраховувати лише на перевірених людей. Найманим працівникам потрібно налагодити стосунки з колективом, щоб разом запропонувати проект, який викличе у начальства бажання винагородити вас додатковими бонусами. Сімейним Стрільцям варто більше уваги приділити родині. Одинакам потрібно готуватися до серйозної боротьби за своє щастя. Не нехтуйте профілактичним лікуванням, якщо у вас є проблеми з опорно-руховим апаратом. У період осінніх дощів болі в суглобах можуть загостритися.

КОЗОРІГ

У Козерога не найкращий місяць. Бізнесом у вересні краще взагалі не займатися. Бажано взяти відпустку, залишивши справи партнерам або довіреному працівнику. Козероги, які працюють за наймом, повинні звітувати безпосередньо керівнику, не передаючи результати своєї роботи через треті руки. На любовному фронті просто пекло, тому варто провести місяць на самоті. Сімейним Козерогам потрібно проявити відкритість та навчитися висловлювати претензії без менторського тону і спроб принизити свою другу половинку. Здоров’я не турбуватиме. Але якщо у вас є шкідливі звички, за них доведеться розплачуватися частим нездужанням.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв місяць нових перспектив. Можливі глобальні зміни – переїзд в інше місто або зміна місця роботи. Бізнес-середовище не віщує нічого поганого. Водолії, які планували розширити свою справу, можуть зайнятися цим саме у вересні. Вам не відмовлять у кредиті, а працівники з радістю підтримають таку ініціативу. У вересні емоційний стан Водоліїв не стабільний. Підвищений ризик отримати травму. Якщо ви плануєте відпустку, вибирайте спокійний пізнавальний тур, а не екстремальну подорож.

РИБИ

Рибам слід приготуватися до неоднозначного періоду. На роботі ви з подивом виявите, що дехто з колег змінили до вас ставлення, й далеко не в кращу сторону. Начальство буде уважно спостерігати за успіхами Риб, тому не варто в цей час брати відпустку або розслаблятися. Любовна сфера відкриє вам нові можливості. Риби, які давно перебувають в парі, можуть задуматися про весілля або хоча б про спільне проживання. Ви відчуєте, що вибрали дійсно ідеального партнера, готового ділити з вами горе і радість. У відносинах з батьками проявіть такт, щоб уникнути конфлікту. Уникайте фізичних навантажень.