Гороскоп на 2019 рік

visibility246Таємні знання

Гороскоп на 2019 рік

ОВЕН

Овнів у рік Свині чекають несподівані сюрпризи. З'явиться можливість просування по службі, зарплата збільшиться і ви зможете відкласти кошти на дорогу покупку чи подорож. У першому півріччі Овни вирішать порадувати себе чимось незвичайним - наприклад, відправитися у подорож. Дехто зустріне в цей час своє кохання. Восени Овнам слід звернути увагу на здоров'я - проста застуда може перерости у хронічну хворобу, якщо вчасно її не позбутися. Не переїдайте, щоб уникнути проблем зі шлунково-кишковим трактом. Відмовтеся від травматичних видів спорту. Найліпше зайнятися йогою або почати відвідувати басейн.

ТІЛЕЦЬ

Більшість Тільців проведуть 2019 рік на роботі. Це позначиться на стосунках в сім'ї, але всі гроші не заробити, тому намагайтеся знаходити час для спільного відпочинку з рідними. Якщо родина не зможе поїхати у подорож, запросіть із собою друзів. Чоловіки-Тельці наважаться відкрити власну справу, й до кінця 2019 року підприємство принесе перші плоди. Самотні Тільці в 2019 році зустрінуться зі своєю другою половинкою. Варто встигнути схопити щастя, поки воно поруч. Можливе поповнення в сімействі. Наприкінці літа зверніть увагу на власне самопочуття. Варто відмовитися від шкідливих звичок, переглянути раціон харчування і зайнятися спортом.

БЛИЗНЮКИ

Володарка року Свиня добре ставиться до Близнюків, а тому протягом усього року вона допомагатиме своїм улюбленцям. Вже у січні з'являться нові можливості у матеріальній сфері. Не виключено просування по службі, але доведеться більше працювати, через що можуть виникнути проблеми в родині. Щоб не допускати загострення конфліктів, варто більше уваги надавати своїй коханій половинці: даруйте їй квіти, різноманітні подаруночки, влаштовуйте походи до кафе чи ресторану. Влітку слід добре відпочити. Можливі зустрічі з людьми, які у подальшому стануть діловими партнерами. Не захоплюйтесь екстремальними видами спорту.

РАК

У 2019 році Раки більшість часу присвятять роботі. Вони зможуть реалізувати чимало прибуткових проектів. Але оточуючим така поведінка здасться дивною, тому більшість з них зникне. Можливий варіант, що поруч залишаться тільки найближчі друзі та сім'я. Але працювати варто тільки в команді. Через постійну зайнятість виникатимуть проблеми у родині. У третьому кварталі слід поїхати у подорож, що сприятиме новим знайомствам і романтичним зустрічам. У 2019 році Ракам треба зайнятися спортом. Свиня рекомендує Ракам більше часу проводити на свіжому повітрі.

ЛЕВ

У 2019 році Левів оточуватимуть рідні, друзі, знайомі. Дехто зможе зайняти керівну посаду й очолити кількатисячний колектив. І їм вдасться впоратися із новими обов'язками на 100 відсотків. У Рік Свині рідні Левів потребуватимуть їх підтримки, тож доведеться поєднувати роботу, відпочинок і турботу про близьких. Влітку можете зустріти свою половинку під час відрядження, заміської поїздки чи відпочинку. Вона може стати доленосною і вже до кінця року варто очікувати, що ви станете на весільний рушник. Також можливе поповнення у родині сімейних Левів.

ДІВА

Дівам у Рік Свині варто стати більш комунікабельними. Можливе просування по службі, якщо зможете поліпшити стосунки з колегами. Весною на вас очікує службовий роман, який може закінчитися весіллям. Влітку нагадають про себе хронічні захворювання, тому слід своєчасно звертатися до лікаря, щоб уникнути серйозної хвороби. Уникайте переохолодження. У другому півріччі зможете збільшити власний капітал, якщо вкладатимете кошти у розвиток своєї справи. Але варто порадитися із фахівцями або знайти надійного бізнес-партнера.

ТЕРЕЗИ

Терезам у Рік Свині вдасться відкрити власний бізнес. До весни ви зустрінете людину, котра стане вашим хорошим партнером. Спільна діяльність принесе непоганий прибуток. Дехто з Терезів захоче отримати нову спеціальність, кардинально змінити своє життя, що може призвести до конфліктів у родині. Але спільний відпочинок допоможе залагодити виникаючі проблеми. На здоров'я представники цього знаку не скаржитимуться, хоча слід обмежити вживання кави, правильно і своєчасно харчуватися й займатися фізичними вправами. Самотні Терези у другій половині року можуть створити сім'ю, придбати нове житло.

СКОРПІОН

Скорпіони розпочнуть новий життєвий цикл. Можливі просування по кар'єрній драбині, відкриття власного бізнесу, переїзд, створення родини. Головне, вірити у власні сили. Несприятливий період розпочнеться наприкінці весни, але завдяки веселій вдачі ви зможете здолати всі негаразди. Влітку відчуєте прилив життєвих сил, тому зможете реалізувати найсміливіші проекти. Саме в цей період одинаки знайдуть своє кохання, можливе поповнення у сімейних Скорпіонів. Напередодні 2020 року виникне бажання змінити роботу й посісти більш перспективну посаду. Загалом, щоб 2019 став успішним, слід відмовитися від звички звалювати на свої плечі чужі проблеми.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям у 2019 році треба більше уваги надавати родині, адже у деяких представників цього знака очікується поповнення у сімействі, а це додаткові витрати. Але навесні сфера фінансів налагодиться - друг запропонує взаємовигідне партнерство. Наприкінці літа можливе придбання нерухомості й до кінця року весь вільний час ви витрачатиме на облаштування оселі. Стрільці-одинаки зможуть знайти свою половинку.

КОЗЕРІГ

2019 рік стане для Козерогів часом серйозних змін. Вже у січні ви переїдете у нове житло, а тому весною займатиметеся його облаштуванням. Влітку зможете вирватися відпочити на море, де познайомитеся з корисними людьми. Вони допоможуть при пошуку нової роботи. Восени можете очолити підприємство, а тому доходи будуть поступово зростати. У особистому житті все стабільно. Спільні справи об'єднають сімейних Козерогів, а одинаки зможуть знайти своє кохання. Наприкінці року зверніть увагу на роботу шлунково-кишкового тракту - можливі проблеми. Перегляньте раціон харчування. Менше нервуйте й не перевантажуйтесь.

ВОДОЛІЙ

Для Водоліїв 2019 рік далеко не найкращий. Слід переглянути свої відносини з оточуючими. Намагайтеся вгамувати вроджений егоїзм, щоб уникнути багатьох конфліктів. Влітку з'являться незначні фінансові проблеми. Але друзі допоможуть все владнати. Якщо, звісно, ви погодитеся на їх умови. Восени на вас очікують сімейні турботи й лише наприкінці року випаде нагода відпочити - не нехтуйте нею.

РИБИ

Рибам у 2019 році щаститиме у всіх сферах життя. Можливе підвищення на роботі. Творчі люди зможуть організувати власну виставку, адже знайдеться інвестор який належним чином оцінить ваш талант. Влітку Риби зможуть дозволити собі незабутній відпочинок у колі сім'ї. Самотніх представників знака чекає доленосна зустріч на курорті. Є шанс, що курортний роман перетвориться на справжнє кохання. Адже наприкінці року деякі Риби почнуть замислюватися про створення родини, захочуть завести дітей. Уникайте переохолоджень. Ніколи не забувайте про повноцінний сон і нормальний відпочинок. *** Завершуючи, хочемо зазначити, що кожен сам відповідає за те, що з ним станеться. Гороскоп лише допомагає визначити певні шляхи розвитку людини в залежності від впливу зірок на всі сфери її життя.