Навколо світу з Advant Travel: вигідно та зручно

visibility406Агенства нерухомості, Вікенд, Туризм

Навколо світу з Advant Travel:  вигідно та зручно
У наш час всюдисущої  глобалізації, інформаційної  відкритості, світ стає більш гнучким, а людина отримує більше інтерактивних можливостей. Ні для кого не секрет, що в багатьох сферах життя  впроваджуються сучасні технології. За допомогою Інтернету ми купує квитки, замовляємо їжу, знаходимо роботу, а, якщо пощастить,  навіть… кохання.  Журналісти нашого видання вирішили перевірити, як  в Україні проходить комп'ютеризація у туристичній сфері.

Ірина Романюк, менеджер компанії Advant Travel розповіла нам про єдину та найбільшу он-лайн платформу з туризму

 16930645_10206614464160044_1999217991_o

Advant Travel - українська компанія, яка почала тестувати свої послуги у 2014, а в 2015 вийшла на ринок України. Вона об'єднала 49 найбільших туроператорів країни. Наразі на платформі доступно 2 000 000 турів. Концепція роботи платформи дуже цікава. Кожен охочий може стати турагентом особисто для себе. До цього часу жодна людина не купувала путівку безпосередньо у туроператора, а в будь-якому разі вимушена була звертатися  до найближчого агентства… Відтепер найближче агентство може бути у Вас вдома. Після реєстрації в системі Advant Travel,  Вам стають доступні тури, їхні умови. Крім того, Ви можете ознайомитися із відгуками та іншими цікавими подробицями. І якщо країна, до якої Ви хочете полетіти, має з Україною безвізовий режим, Вам навіть не потрібно виходити з дому, щоб замовити тур до країни своєї мрії!

11

Сьогодні Ірина радо пригадує свою першу подорож в якості менеджера  з туризму. "Тільки-но придбала для себе "кишенькове турагентство", одразу вирішила на власному досвіді спробувати, як працює система і які переваги я можу отримати. Ми з чоловіком того ж вечора обрали тур, заповнили он-лайн всю необхідну документацію і вже наступного дня, маючи всі електронні документи на руках, полетіли на море. Більше того, згодом з'ясувалося, що наша компанія подорожує найекономніше з усіх. У перший же день перебування на відпочинку сама провела маленьке розслідування (посміхається Ірина)".

16930325_10206614414038791_346267022_o

Та це далеко не повний перелік переваг Advant Travel. Окрім максимальної доступності інформації про майже всі тури, що пропонують українцям, компанія забезпечує фіксовані знижки  (у порівнянні з цінами туроператорів до 8%). Більше того, компанія  має техпідтримку 24/7, яка допомагає не лише у роботі з системою, а й надає візову підтримку та вирішує форс-мажорні ситуації, що сталися під час подорожі. Найкрутіша "фішка" Advant Travel - послуга "Ексклюзивний тур", якою можуть скористатися   клієнти платформи. Це тури, які можна купити зі знижкою до 40%. Саме такі "бонуси" компанія дарує своїм найлояльнішим клієнтам.

maxresdefault

Як і будь-якому підприємству, компанії Advant Travel потрібно повноцінно функціонувати та розвиватися, тож користування платформою є платним. Компанія розробила три варіанти пакетів.  Перший коштує дещо більше 1000 гривень на рік та дає можливість розділити цю суму між двома реєстраторами сервісу. Представники компанії запевняють: навіть, якщо ти подорожуєш один  раз в рік - ця плата повністю себе окупає, адже ти економиш на витратах турагенту та  на оформленні документів. Ірина з радістю запрошує всіх, хто цікавиться туризмом, на зустріч-консультацію. Вона, як менеджер, готова провести навчання з користування системою та презентувати всі переваги  платформи.

Телефони для зв'язку із Іриною: (067) 754-44-42 (095) 483-21-75