Наші борці – серед кращих

visibility46Новини

Наші борці –  серед кращих
У Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед дорослих, що відбувся 23-24 червня у Черкасах, взяли участь 240 спортсменів. Серед них і представники спортивного клубу "Олександр Невський", що у Крюківщині. Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов перед початком поєдинків щиро привітав борців та їх тренерів, побажав високих результатів на змаганнях, а також висловив сподівання, що такі турніри у Черкасах стануть традиційними. Вихованці старшого тренера СК "Олександр Невський" Дмитра Пікалова виявили справжній чоловічий характер, показали прекрасну техніку й здобули дві медалі. Артур Політаєв у вазі 72 кг швидко і впевнено переміг Сергія Козуба у фіналі Чемпіонату й отримав золоту медаль першості України. Денис Дем'янков здолав Богдана Ковернюка і переміг у категорії до 67 кг. А крюківщинець Олексій Калиниченко став бронзовым призером Чемпіонату України серед дорослих з греко-римської боротьби. Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з цим визначним успіхом! Нових вам перемог!