Гороскоп на липень

visibility78Таємні знання

Гороскоп на липень

ОВЕН

У липні на Овнів чекає багато роботи, деякі питання доведеться вирішувати у авральному режимі, щоб своєчасно виконати намічене. Працелюбним Овнам до такого темпу не звикати, але не забувайте відпочивати, бо рідні й близькі можуть забути, як ви виглядаєте. Наприкінці липня чекайте великого прибутку, який можна сміливо витратити на подорож або розширення чи ремонт житла. Гороскоп обіцяє Овну у липні зустрічі, побачення і пропозиції руки і серця. Простежте за своїм психічним станом.

ТЕЛЕЦЬ

Захоплюючі подорожі, нові знайомства і душевні бесіди чекають на Тільця в липні. Можлива зміна іміджу, ви оновите гардероб, відвідаєте салон краси. Щоб зберегти гармонійні стосунки в родині, уникайте конфліктів з протилежною статтю. Самотні Тельці кинуть всі сили і час на пошуки своєї другої половинки. Якщо поїдете до моря, то ваше прагнення здійсниться.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки постійно чекають якихось змін і сюрпризів. Липень принесе вам чимало сюрпризів. Події розгортатимуться в стрімкому темпі й на роботі, і вдома. Близнюкам варто більше уваги приділити коханій людині. У вихідні слід поїхати на дачу, турбазу або просто разом відвідати пляж. А ось у самотніх Близнюків кардинальних змін не очікується. Розумно витрачайте наявні кошти, їжте вітаміни, а зміцнюйте імунітет за допомогою плавання і сонячних ванн.

РАК

Раків у липні чекають несподіванки. Хтось натхненно працюватиме, а хтось відпочиватиме на курорт. Але навіть під час подорожей Рак не полишатиме роботу в інтернеті, тому є шанс заробити немалі кошти. Можлива романтична зустріч з продовженням. У сімейних Раків з'явиться бажання урізноманітнити відносини. Наприкінці місяця чекайте вигідної пропозиції, яка теж буде прибутковою.

ЛЕВ

Левам у липні не страшні будь-які негаразди і проблеми. Націленість на кар'єрне зростання додаватиме оптимізму і рішучості. Ви зможете отримати гарний прибуток, навіть відкрити власну фірму. В інтимній сфері теж не буде проблем. Ви зустріните людину, яка розумітиме вас з півслова. А сімейним Левам слід частіше доводити свою любов до своєї половинки. У липні Левам треба сісти на дієту.

ДІВА

Липень подарує Дівам щастя, кохання та професійні успіхи. Буде багато цікавих зустрічей, тому є шанс знайти не тільки нових друзів, але і зустріти супутника життя. У липні ви зі своєю другою половинкою відвідаєте друзів, які поділяться своїми секретами подружнього життя. Самотнім Дівам буде складно відволіктися від роботи, але зробити це необхідно. Адже саме так ви зможете зав'язати романтичне знайомство. Можливі позитивні зміни в кар'єрних питаннях.

ТЕРЕЗИ

Прекрасний місяць чекає на Терезів. Ви закохаєтесь, отримаєте нову перспективну роботу, зростуть прибутки. Але слід старанно працювати, щоб все це мати. Терезам слід серйозно поговорити зі своєю другою половинкою. Не робіть поспішних висновків, а краще розберіться в усьому разом. У самотніх Терезів намічається бурхливий роман, а можливо й весілля.

СКОРПІОН

Скорпіон знайде нове місце роботи, але йому доведеться витримати жорстку боротьбу з конкурентами. Ділові партнери можуть виявитися не такими надійними, як вважав Скорпіон. Але якщо ви налаштовані на відпочинок, то краще відійти від справ. У липні Скорпіону захочеться змін на любовному фронті. Але цінуйте почуття обранця, навчіться розуміти, прощати і забувати образи. Самотні Скорпіони можуть сподіватися на доленосну зустріч. У фінансовому плані все буде гаразд.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільця будуть чудові відносини з колегами і начальством. Ви самостійно ухвалите якесь важливе рішення, після якого керівник підвищить вас на посаді. Власникам бізнесу доведеться вести переговори із західними партнерами. В особистому житті у Стрільця все стабілізується. Вам навіть не доведеться хвилюватися із-за дрібних негараздів у побуті. У самотнього Стрільця можливе романтичне знайомство, після якого він серйозно замислиться про створення родини.

КОЗЕРІГ

Козерога чекають неприємні сюрпризи. Варто морально заспокоїтися і не панікувати, запрограмуйте себе на все найкраще. Робоча атмосфера не на найвищому рівні. Начальство висловлюватиме невдоволення, а колеги відмовляться допомогти. Консерватор Козеріг опиниться між двох вогнів, але знайде вихід із складної ситуації.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв все складатиметься дуже добре: довгоочікувана зустріч з коханою людиною, гарні прибутки. Частину грошей ви вирішите пожертвувати в благодійний фонд. Ви можете сподіватися на взаємовигідний проект з великою фірмою. Це принесе вам хороший дохід, а в майбутньому відкриє нові кар'єрні перспективи. Якщо знадобиться підтримка, то звертайтеся до близьких людей, а не до друзів і приятелів. Самотні Водолії мають всі шанси знайти своє кохання, а сімейним необхідно бути обережніше в стосунках з оточуючими. Якщо виникатимуть проблеми, то вирішуйте їх з гумором, не піддавайтесь депресії.

РИБИ

Гороскоп на липень обіцяє Рибам процвітання, прибуток і взаємні почуття. Творчі Риби натхненно реалізовуватимуть проекти, що матимуть визнання і славу вже на початку місяця. Але не соромтеся звертатися за підтримкою до впливових людей. Якщо цього місяця Риби займуться підприємництвом, то відразу досягнуть успіху. Бізнес буде міцніше, якщо знайдете надійних партнерів. Риби закохаються у людину, яку давно знають.