Гороскоп на серпень 2019

visibility102Таємні знання

Гороскоп на серпень 2019

Овен

Овнам у серпні відпочивати буде ніколи. Доведеться добре і наполегливо трудитися, щоб привести до ладу фінанси. Бо кошти знадобляться не тільки Овнам, але і їх близьким родичам. У серпні буде легше знайти підробіток, ніж у будь-який інший місяць. Можна відкрити власну справу. Можливо Овну варто відправити родину на море, а самому залишитися працювати. Вимушена самотність допоможе розставити все по місцях, знайти шляхи сімейної гармонії. У самотніх Овнів передбачаються легкі любовні романи.

Телець

На Тельців очікує емоціональний місяць, що може призвести до необдуманих рішень, тому будьте обережнішими у висловлюваннях. Можливі незабутні події, зустрічі з друзями і різноманітні романтичні пригоди. Щоб уникнути конфліктів слід бути розсудливими, прагматично ставитися до подій, що відбуваються навколо вас. Самотнім Тельцям слід придивитися до тих, кого давно знаєте. Може серед давніх знайомих і є ваш супутник життя.

Близнюки

Близнюки дякуватимуть долі за все, що вона посилатиме їм в серпні. Все буде прекрасно, якщо ви активізуєтеся у роботі та особистому житті. Щоб уникнути конфліктів у сім’ї, Близнюкам слід набратися терпіння і тримати емоції під контролем. Наприкінці місяці ситуація зміниться, а стосунки з «другою половинкою» стануть більш романтичними і зміцніють. Самотні Близнюки заведуть роман, але акцент буде зроблений більше на інтимну близькість, а не духовну.

Рак

Чудовий місяць очікує на Раків. У родині пануватиме гармонія, коли можна розслабитися у колі сім’ї, поїхати в подорож або змінити місце роботи. У колективі Раків підстерігають невеликі труднощі, тому з керівництвом поводьтеся максимально делікатно. Можна розраховувати на грошову премію чи підвищення. В особистому житті Раку слід уникати недомовок, суперечок, усувайте проблеми за допомогою незвичайного й романтичного підходу.

Лев

У серпні Левам слід повноцінно відпочити, відволіктися від робочих і фінансових проблем. Ви, нарешті, зможете добре виспатися, посидіти з друзями і приділити час родині. У колективі оберіть позицію спостерігача, не час доводити свої принципи. Для збереження наявних коштів - треба економити. Жодних позик і кредитів. Якщо є накопичення, то витрачайте їх на побутові справи і оплату комунпослуг. Займіться новими проектами. У самотнього Лева у серпні налагодиться особисте життя. Ви познайомитеся з людиною, яка повністю відповідає вашому ідеалу.

Діва

Дівам слід набратися сил і енергії. Серпень - напружений час, тому розслаблятися не варто. А ось наприкінці місяця на Дів очікує законна відпустка, коли можна відправитися будь-куди, щоб відпочити і наповнитися новими враженнями. Можливі певні фінансові труднощі. Тому не купуйте дорогих, але не дуже потрібних речей. Краще відкладіть кошти на щось корисне і необхідне для всієї родини. На самотніх Дів чекає новий і захоплюючий роман.

Терези

Терезам слід наполегливо трудитися не лише на виробництві, але і над своїм внутрішнім світом. Успішними будуть сміливі, впевнені в собі. Місяць багатий на поїздки, нові знайомства та цікаві події. Можливе налагодження вигідної співпраці. Людина, з якою ви подружитеся далеко від дому, в чомусь вам допоможе, підкаже куди рухатися, щоб досягти фінансового і професійного благополуччя. У сімейних Терезів чимало випробувань і непорозумінь з «другою половинкою». Подивіться на все з гумором і оптимізмом.

Скорпіон

Для Скорпіонів серпень - це вдалий місяць. На душі у вас сонячно і яскраво. Не ігноруйте підказки інтуїції, адже саме зараз вона допоможе вирішити поточні проблеми. А ось від порад рідних і друзів краще відмовитися. Сімейним Скорпіонам слід приділити увагу домашнім і побутовим справам. А потім варто разом сходити в цирк або аква-парк. Скорпіонам цього місяця треба менше нервувати і переживати, вирішуйте проблеми по мірі їх появи.

Стрілець

Стрільців очікує неоднозначний місяць. Ставтеся до всього по-філософськи. Не забувайте про людей, які вам близькі духовно. Нових справ краще не розпочинати, бо перешкод буде більше, ніж перспектив. У плані фінансовому - цей місяць не урожайний, тому використовуйте наявні накопичення. Від подорожей цього місяця Стрільцеві слід відмовитися. Якщо ви поки що людина вільна, то пора задуматися про зміну статусу.

Козеріг

Козерогу можна готуватися до відпустки, про яку він давно мріяв. Краще купуйте путівку й відправляйтеся відпочивати. Бо якщо доведеться відпочивати вдома, то на вас чекає ремонт, побутові клопоти і виховання молодого покоління. У сімейній сфері Козеріг буде щасливий, тому за стосунки з другою половинкою та дітьми можна не переживати. Козерогів чекає стабільне фінансове становище. Але слід терміново переглянути свій режим і раціон харчування.

Водолій

У серпні Водоліям знадобиться терпіння і витримка, бо доведеться вирішувати чимало проблем. Але якщо маєте конкретну мету, то ви її обов’язково досягнете. У серпні не слід вирушати в далеку подорож на машині, надавайте перевагу морському або залізничному транспорту. Саме в поїздці може зав’язатися романтичне знайомство з продовженням. У серпні Водолію-жінці слід зайнятися зовнішнім виглядом. Зараз не треба економити на салоні краси та косметологічних процедурах. Чоловіків-Водоліїв у серпні повністю поглине кар’єра.

Риби

Рибам у серпні доведеться допомагати, як порадою, так і грошима всім без винятку. Навіть сусіди запитуватимуть у вас, як і що робити у складній ситуації. Але все це Рибам, як бальзам на душу, бо вони від природи співчутливі, трепетні і дбайливі натури. На роботі все гаразд. Ви якісно виконаєте поставлені завдання, за що отримаєте великий гонорар. В особистому житті у Риб – все буде чудово, на Вас чекає чимало приємних сюрпризів.