Горскоп на жовтень 2019

visibility61Новини

Горскоп на жовтень 2019

ОВЕН

Овни у жовтні надихатимуться власними ідеями, які допоможуть піднятися по кар'єрних сходах і збільшити прибуток. Ваша мета - реалізація нових проєктів і фінансові стабільність та благополуччя. Не давайте підстав до ревнощів, бо можливе загострення стосунків з "другою половинкою". Сімейним Овнам варто більше часу проводити з дітьми, знайти взаєморозуміння, допомогти їм вирішити вікові проблеми.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців досить успішний, плідний, прибутковий місяць. Але відмовтеся від відвертих бесід із колегами, бо все сказане миттю обросте плітками. У жовтні бажано фінансово і морально допомагати друзям, уникати конфліктів із родичами та друзями. Одинокі Тельці можуть зустріти свою другу половинку. Це буде доленосна зустріч. А ось у сімейних Тельців можливі сварки на фінансовому ґрунті, ревнощі, побутові чвари. Уникайте конфліктів і не давайте підстав для образ.

БЛИЗНЮКИ

Чорна смуга змінюватиме білу протягом жовтня у Близнюків. Тому варто спочатку зайнятися реалізацією ідей, а вже потім просто спостерігати за подіями. Слід направити всі сили на збереження свого здоров'я, вирішення міжособистісних відносин і фінансову стабільність. Близнюкам треба уникати ризику і кримінальних ситуацій, перестати нарікати на долю. Близнюки-одинаки матимуть багато цікавих зустрічей, любовних пригод, але у цих зв'язків майбутнього нема.

РАК

Проти Раків можливі інтриги на роботі, які плетуть колеги. Варто заспокоїтися та ігнорувати тих, кого ви перевершуєте у всьому. Проблеми залишайте на роботі, щоб не спровокувати конфлікт у родині. Деякі Раки в жовтні знайдуть нову роботу - стабільну й прибуткову. Стосунки в сім'ї покращаться. Сімейним Ракам слід згадати свій "медовий місяць", спробувати повторити його. У жовтні самотня жінка-Рак зустріне людину, яка стане для неї усім - другом, коханцем і навіть старшим братом. Але проявіть ініціативу під час побачення.

ЛЕВ

Леву слід бути максимально делікатним у спілкуванні з друзями. Адже зовсім скоро вам знадобиться їхня підтримка. Сімейним Левам варто відверто розповісти домашнім, чому вони затримуються на роботі, інакше конфлікту не уникнути. У них є можливість прожити цей місяць без проблем, турбот і критичних зауважень. Восени нагадуватимуть про себе давні болячки. Тому у жовтні Левам слід здати необхідні аналізи і пройти обстеження організму.

ДІВА

У Дів можливі яскраві зміни в особистому житті. Ви зможете зустріти людину, призначену вам долею. Кохання буде сильним і щирим, але Дівам треба проявити ініціативу у стосунках. У сімейному житті ви зможете реалізувати задумане. Можливі непередбачувані витрати, які будуть вагомішими, ніж очікувалося. Тому важливо економити, не брати у борг, а ще краще віддати все, що займали раніше. Зміцнюйте імунітет, більше гуляйте на свіжому повітрі, займайтесь спортом і не забувайте про якісне харчування.

ТЕРЕЗИ

У Терезів є шанс піднятися по службових сходах, підвищити свій фінансовий стан і довести свій професіоналізм колегам. Не відмовляйтеся навіть від дрібної і нудної роботи. Вона принесе не менше користі, ніж великі і довгострокові проєкти. Ретельно перевіряйте всі документи і умови подальшого співробітництва під час укладання угод. Одинокі Терези матимуть чудову можливість знайти другу половинку. А у сімейних на першому плані будуть діти-підлітки, вихованням яких слід займатися ґрунтовніше.

СКОРПІОН

Скорпіони зможуть зачарувати своєю магічною усмішкою всіх, до кого самі небайдужі. У вас з'являться нові друзі, коханці та надійні партнери у бізнесі. Можливі премії і вигідні контракти. Наприкінці жовтня ви відправитесь у подорож, під час якої познайомитесь із прекрасною людиною. Ці стосунки залишать незабутній слід у душі. Однак Скорпіон зможе розпочати з новим другом ділове співробітництво у сфері бізнесу. Не слід займатися екстремальним спортом, будьте акуратнішими за кермом автомобіля, особливо, якщо зібралися в далеку подорож.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців вірогідні проблеми у фінансовій сфері. Звертайтеся за допомогою до родичів і друзів, кредити краще не брати. На любовному фронті - гармонія і щастя. Вам слід більше відпочивати, довше спати і харчуватися по режиму. Варто пройти обстеження в клініці і дізнатися, з якої причини з'являється слабкість і нездужання. Стрільцям-одинакам у жовтні треба змінити місце проживання хоча б на кілька днів. Є шанс закохатися, а потім одружитися.

КОЗЕРІГ

Козеріг у жовтні багато працюватиме й робитимете кар'єру. Проявіть наполегливість і це дозволить швидше реалізувати намічене. Можливе професійне зростання, але також будуть побутові клопоти і певні сімейні проблеми. Але у жовтні у Козерога є можливість помиритися з людьми, з якими ви постійно ворогували. Якщо будете трохи романтичнішими і щирішими у почуттях, то зрозумієте, як вас люблять. Не варто займатися самолікуванням.

ВОДОЛІЙ

Водоліям у жовтні варто відмовитися від далеких подорожей і поїздок на машині. У дорозі намагайтеся харчуватися лише свіжими продуктами. Можливі сутички з колегами, які завжди мітили на ваше місце. У сімейних Водоліїв все буде гаразд, без хвилювань і побутових проблем, а самотнім не слід розраховувати на зустріч зі своїм коханням, але в жовтні буде чимало романтичних та легких знайомств. З фінансами у Водоліїв теж все добре. Згадайте про відпочинок і розваги наприкінці місяця.

РИБИ

Рибам варто провести жовтень в колі сім'ї. Слід трохи відпочити і абстрагуватися від фінансових проблем. До того ж, грошей вистачатиме. У жовтні Рибам слід сказати тверде "ні" тим проєктам, які їм із самого початку здавалися абсурдними. У середині місяця вам принесе прибуток давнє захоплення, яке додасть наснаги й оптимізму. Ви зможете з гідністю сказати, що ви людина справи. У Риб не буде радикальних змін в особистому і сімейному житті. Жовтень чудово підходить для відвідування салону краси, стоматолога і покупки модного одягу.