Микита Політаєв – переможець Кубка України серед юніорів

visibility32Новини

З 7 по 9 листопада у Харкові відбувся Кубок України з греко–римської боротьби серед юніорів. Це був перший старт, після завершення чемпіонатів Європи та світу серед юніорів, в якому взяли участь спортсмени нової вікової групи - 2000 року народження та молодші. Бо борці 1999 р.н. вже вийшли з юніорського віку та змагатимуться серед чоловіків. Змагання зібрали найсильніших борців з усіх регіонів України, які продемонстрували відмінну вольову боротьбу. У ваговій категорії 72 кг не було рівних представнику крюківщинської школи греко-римської боротьби та КЗ КОР "КОЦОП», вихованцю Дмитра Пікалова - Микиті Політаєву, який заслужено переміг й піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Кубок України завоювала команда Харківщини, друге місце посіла збірна Київщини, і третю сходинку підкорила команда Дніпропетровщини. Щиро вітаємо СК «Олександр Невський», президента клуба Олександра Буряка, тренерів, переможця Кубка України серед юніорів Микиту Політаєва. Так тримати!