На п’єдесталі пошани – святопетрівські кікбоксери

visibility11Новини

З 6 по 8 вересня Черкаси приймали гостей із шістнадцяти регіонів України. Понад 500 спортсменів взяли участь у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAКО серед юнаків та юніорів, присвяченому пам’яті Павла Орла. У складі збірної Київщини на цьому турнірі успішно виступили й представники святопетрівського спортивного клубу «LEGION”. Наші кікбоксери сім разів піднімалися на п’єдестал пошани. У наполегливій боротьбі золоту медаль змагань здобув кандидат у майстри спорту Даніїл Сургальов, друге місце вибороли Валентина Топчій, Богдан Шостак та Назар Ковальчук, бронзові медалі отримали Богдан Сергієнко, Ігор Войтенко та Артур Кардашев. Зовсім трохи не дотягнули до п’єдесталу, посівши четверте місце, Ізмаїл Миронов, Богдан Погребний та Єгор Мосейчук. Вітаємо спортсменів, їх тренера Миколу Косюка з черговим успіхом. Так тримати!