(Вишневе, Святопетрівське) З медалями з Кубка Київщини

visibility19Новини

У Переяслав-Хмельницькому 19-20 жовтня пройшов Кубок Київської області з сумо, у якому взяли участь близько ста спортсменів з багатьох регіонів Київщини, зокрема, з Вишневого, Святопетрівського, Василькова, Пісківки, Ірпіня, Ржищева, Пирятина та Сум. До речі, турнір був відбірковим до Кубка України, що відбудеться 25-26-го жовтня в Полтаві. Боротьба проходила і серед дорослих, і серед юніорів. Серед юніорів Назар Бричок із Святопетрівського виборов бронзову медаль у ваговій категорії 40 кг та здобув друге місце серед спортсменів вагою 50 кг. Ще дві медалі у дорослих святопетрівців. Третє місце посів Роман Цалай, а тренер юних спортсменів Ярослав Загородній виборов срібну медаль у ваговій категорії 115 кг. Добре виступили й вишнівчани. Серед жінок в двох вагових категоріях здобула золото Марія Степанюк, також перше та друге місця посіла Анна Гудь. У ваговій категорії 115 кг золоту медаль вручили Антону Плахотнику, а срібну Богдану Пушенку (85 кг). Будемо сподіватися, що Київщина буде достойно представлена на Кубку України в Полтаві. Вітаємо спортсменів та їх тренерів, нових перемог вам!