Вишнівчани знову з повним комплектом нагород

visibility21Новини

У Полтаві завершився Кубок України з боротьби сумо. У престижному турнірі взяли участь близько 200 спортсменів і спортсменок з тринадцяти областей України: Полтавщини, Київщини, Харківщини, Хмельниччини, Вінниччини та інших регіонів. Серед них було чимало переможців та призерів чемпіонатів країни, Європи та світу. На цих змаганнях чоловіки виступали у п’яти вагових категоріях, жінки – у шести. Перше командне місце здобули кияни. Вдало виступили представники Києво-Святошинської ДЮСШ, вихованці тренерів Віктора Мужчини та В’ячеслава Гостара. Золоту медаль заслужено завоювала уславлена борчиня Світлана Ярьомка, друге місце посіла Марія Степанюк, третє – Антон Плахотник. А в неділю, 27 жовтня, в Ужгороді завершився чемпіонат України серед кадетів з самбо, за результатами якого буде сформовано збірну для участі у грудні в європейській першості в Ризі. Майже 300 спортсменів із 18 регіонів держави боролися за медалі. І тут відзначилася спортсменка з Вишневого – Ольга Дріг здобула срібну нагороду, а Максим Гуторов посів підсумкове сьоме місце.