З Василькова – з нагородами

visibility11Новини

Минулої суботи, 21 вересня, у Василькові відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед кадетів до 17 років Участь у змаганнях взяли більше сотні учасників з усіх районів Київщини. Були присутні сильні команди з Вишневого, Боярки, Бучі, Ірпеня, Білої Церкви, Коцюбинського, Коростеня, Василькова, Фастова, Славутича, Яготина. На урочисте відкриття змагань завітали директор Васильківської ДЮСШ Тамара Мельник та начальник відділу освіти Васильківської міської ради Лілія Козак, які привітали спортсменів, побажали їм міцного здоров’я та яскравих перемог. Найбільшу кількість медалей здобули господарі турніру - дзюдоїсти Васильківської ДЮСШ. Але і представники Києво-Святошинського району виступили досить непогано. Зокрема, сім медалей здобули дзюдоїсти із Вишневого. Золото змагань у ваговій категорії 63 кг виборола Ольга Дріг, срібні медалі отримали Віктор Ольховик (42 кг), Дмитро Максименко (55 кг), Максим Гуторов (60 кг), бронзові - Андрій Борисенко (55 кг), Артемій Олійник (50 кг), Федір Хрибко (+90 кг), п’яте місце посів Артемій Аркуш (73кг). Вітаємо юних дзюдоїстів, їх тренерів Гостара В., Пилипенка О., Байду Г., Загороднього Я. з черговим успіхом. Нових вам перемог на всеукраїнських і міжнародних турнірах.