Подаруйте коханій незабутні враження

today 13.02.2018 query_builder 13:49 remove_red_eye 522 bookmarks Вікенд

На День Святого Валентина хочеться подарувати коханій щось надзвичайне і не завжди матеріальну річ. Приміром, можна запросити її в музей на цікаву виставку чи на виставу в театр.

До 28 лютого у Боярському краєзнавчому музеї триває виставка робіт знаного не лише у місті, а й в Україні та за кордоном, художника Юрія Шпака. Його картини прикрашають приватні колекції багатьох шанувальників сучасного мистецтва. В експозиції картини на полотні та бересті. Це чудові натюрморти та пейзажі рідного міста, зокрема Свято-Михайлівської церкви.

А Жовтневий палац у Києві запрошує на день закоханих переглянути виставу "І тільки смерть розлучить нас" за п'єсою Альдо Ніколаї. Це комедія з тонким гумором і непередбачуваними перипетіями сюжету, з прекрасним акторським ансамблем, адже нас зачарують Катерина Кістень, Остап Ступка, Костянтин Костишин. Головні герої - закохані Єва та Бруно та її чоловік Маріо. Рокова жінка з коханцем мають намір вбити законного чоловіка, який заважає їхньому щастю. План вбивства вдосконалюється до найменших дрібниць, але чи зможуть вони позбавити людину життя? Приходьте і побачите. Хороший настрій вам гарантовано.

А театр "Актор", що у Києві на Великій Житомирській, 40, пропонує вам 14 лютого та 8 березня зануритися у світ Михайла Булгакова. Ви зможете переглянути виставу за автобіографічною повістю "Морфій". Наркотики, тимчасове задоволення, страждання, спроба вилікуватися і всеперемагаюче кохання, яке робить чудеса, яке зцілює від ран тілесних, але чи зможе воно вилікувати душу?

92 запитів за 0,251