Колекціонуйте старі “мобілки” – матимете зиск

today 17.02.2018 query_builder 09:09 remove_red_eye 552 bookmarks Новини

Старі речі з роками завжди дорожчають. І не так важливо, колекціонуєте ви марки, значки, полотна сучасних художників чи, для прикладу, старі мобільні телефони.

Нині чимало виробників стурбовані - кобальту видобувається все менше, тож ціни на нього стрімко повзуть вверх. Торік вартість цього металу зросла на 235%. Ще одна причина подорожчання - введення податку на кобальт в Конго, де знаходиться приблизно 60% всіх запасів кобальтових у світі.

Південнокорейська група компаній Samsung, автоконцерни Volkswagen та BMW і виробник побутової техніки Panasonic вже зараз роздумують над тим, щоб розпочати переробку старих мобільних телефонів з метою вилучення з акумуляторів кобальту. Підрозділ компанії Samsung SDI, приміром, має намір придбати акції компанії, яка займається переробкою відходів, та укласти довгострокову угоду з постачальниками кобальту.

Звісно, нас нові тенденції поки що не зачіпають, бо в Україні ще й досі у більшості регіонів не навчилися перероблювати сміття, але ж і кобальт дешевше не ставатиме, тож складуйте старі "мобілки" на антресолях - згодяться.

92 запитів за 0,265