Ми знаємо рецепт щастя – солодощі від Kaminsky’s

visibility473Кафе. Ресторани, Магазини, Смачні місця

Ми знаємо рецепт щастя – солодощі від Kaminsky’s
Про Київський торт, який став візитівкою  столиці, складено безліч легенд.  Та беззаперечна правда, що найсмачніший національний шедевр можна придбати у  кафе-магазині "BAKERY KAMINSKY'S", який нещодавно відкрився в ЖК "Софія". Як стверджують адміністратори закладу, популярність Київського торту від KAMINSKY’S забезпечує дотримання рецептури. Кондитери використовують рецепт ще 1956 року. Вишукана кав'ярня славиться своїми солодкими шедеврами, серед яких - еклери, чиз-кейки,  тістечка та цукерки за авторськими рецептами. Смак гламурних солодощів переконує - кондитерам "BAKERY KAMINSKY'S" вдалося відшукати рецепт щастя.

DAV_3535

DAV_3515

Не меншої слави закладу додають й хлібобулочні вироби. Тут представлені понад 40 видів здоби. Серед такого розмаїття  є навіть фітнес-хліб  -  для тих, хто слідкує за своєю фігурою.  При випіканні хлібобулочних виробів, пекарі KAMINSKY’S   використовують  закваску або ж молоко - і ніяких дріжджів! Виключно здорові інгредієнти, без жодних хімічних домішок - це також головний принцип кондитерів. Тому тістечка від KAMINSKY’S на здоров'я  можуть смакувати наймолодші відвідувачі закладу, для яких тут навіть дитячу кімнату облаштували.

DAV_3606

Привабливий інтер'єр, затишна атмосфера, унікальні пропозиції від пекарів та кухаря закладу -  надають йому особливого шарму. Тому сюди хочеться завітати як в морозний вечір, так і  сонячної, теплої днини. Адже ніщо так не зігріває, як чашка смачної кави, ніщо так не звеселяє, як  келих вина…

Адреса кафе-магазину "BAKERY KAMINSKY'S": с. Софіївська Борщагівка, ЖК "Софія",  вул. Миру, 41. 096-832-25-01