Містика Києва

today 10.02.2018 query_builder 12:29 remove_red_eye 482 bookmarks Вікенд

Ви легкі на підйом і не бажаєте на вихідні цілими днями байдикувати - тоді швиденько вдягайтеся, бо погода хоча й весняна, але дуже примхлива, й вирушайте на екскурсію. Як на мене, варто завітати на київський Поділ, поки тут ще збереглися справжні родзинки старовинної архітектури.

У суботу о 12 годині біля фунікулеру збираються всі бажаючі відвідати екскурсію "Без Подолу Київ не можливий". Протягом трьох годин досвідчений гід розкаже про життя цієї частини міста на зламі ХІХ - ХХ століть. Саме тоді Поділ активно забудовувався, тут вирувало справжнє життя й з'являлося чимало байок та веселих історій про подолян. Гуляючи тихими старовинними вулицями, ви відвідаєте деякі подільські храми, дізнаєтеся таємниці Самсона і Контрактового будинку, побуваєте у Києво-Могилянській академії й якось зовсім непомітно відчуєте, що стали частиною міської громади того буремного періоду життя столиці Південного краю.

А якщо ви надивилися фільмів жахів, але вам все одно не вистачає адреналіну, то, напевне, вас зацікавить екскурсія "Містика Києва". Збір об 14 годині біля метро "Контрактова площа".

Чого лише варті легенди про Замок Левине серце, Лису гору, на яку на шабаш злітаються відьми в ніч на Івана Купала,а ще ви довідаєтеся про прокляття князя Володимира й багато інших цікавих речей, про які не кожен киянин знає. Ви відвідаєте Андріївський узвіз, Старокиївську і Замкову гори, пройдетесь по вулиці Чорна багнюка і трьох сходах, по старовинному захаращеному кладовищу. Взуття на високих підборах краще залишити вдома, одежа повинна бути зручна, бажано мати ліхтарик.

А після прогулянок містом, запашної вечері у одному з багатьох подільських кафе чи ресторанчиків, можна продовжити відпочинок, відвідавши Київський академічний театр "Колесо", де переглянути французьку комедію "Генерали у спідницях".

Неймовірно, але ця вистава радує любителів театру вже 25 років і кожного разу постановка Ірини Кліщевської проходить у переповненій залі «Колеса»! Тож, відвідайте й ви це веселе дійство.

92 запитів за 0,246