Спростовуємо міфи… про секс

today 15.12.2018 query_builder 07:14 remove_red_eye 298 bookmarks Здоров'я

Коли жінка відмовляє у інтимі, посилаючись на головний біль, то вона повинна знати, що медики давно довели – заняття сексом його втамовують. Є ще чимало міфів, приміром, говорять, що секс збільшує ризик інфаркту, що він протипоказаний людям, у яких болить спина, що для вдалого зачаття жінка повинна стати на голову.

«Свідок», посилаючись на ukrhealth.net, спростовує деякі абсурдні небилиці.

Розпочнемо з інфарктів. Дослідження науковців показують, що турбуватися нема про що. Смерть від інфаркту під час інтиму перебільшення кіношників, а за статистикою лише 0,7% пацієнтів займалися сексом напередодні того, як у них стався інфаркт, а 78% інфарктних не займалися сексом більше доби до появи симптомів хвороби.

Тепер щодо стояння на голові для успішного зачаття. Лікарі радять жінкам просто лежати після того, як чоловік відчув оргазм, тоді її шанси завагітніти куди вище. Адже фізіологічно матка жінки трохи вигнута, і якщо представниці прекрасної статі будуть лежати, то сперматозоїдам стане простіше і швидше добиратися до яйцеклітини. Тож відпочиньте протягом 15 хвилин після чоловічого оргазму й все буде добре.

А ще дехто стверджує, що завагітніти під час місячних неможливо. Але доведено, що не існує такого періоду в житті жінки, в який вона не може теоретично завагітніти. Природно, що в якісь періоди ймовірність успішного зачаття вище (наприклад, під час і відразу після овуляції), а в якісь нижче. А ось менструація заплідненню не завадить.

Кілька слів про головний біль - секс допоможе зменшити його. До такого висновку ще у 2013 році прийшли неврологи з Університету Мюнстера в Німеччині.

Говорять, що людям з болями в спині краще утримуватися від інтенсивного сексу. Але більше 80% жителів нашої планети стикаються з болями в нижній частині спини. Та це не привід для того, щоб відмовлятися від інтимних стосунків. Деякі пози під час занять любов’ю можуть знизити рівень болю (для чоловіків з хворою спиною найкраща поза – догі-стайл). Все залежить від різновидів болю в спині. Оптимальну позу ви зможете виявити лише експериментуючи.

Є міфотворці, які вважають, що треба сходити в туалет перед сексом, тоді ймовірність інфекцій сечовивідних шляхів знижується. Це неправда. Бо повне спустошення сечового міхура перед сексом є головною причиною розвитку інфекцій сечовивідних шляхів після статевих зносин. Інфекції проникають в сечовивідні шляхи під час сексу, коли бактерії «заштовхуються» в сечовипускальний канал. Але якщо ви не спустошили сечовий міхур, то він певною мірою захищений, адже знаходиться під тиском. У результаті, ймовірність того, що ці бактерії будуть просто змиті сечею, значно вище.

І останнє. Побутує думка, що секс і оргазм можуть викликати передчасні пологи. Теоретично секс може спровокувати перейми, але шийка матки повинна бути для цього готова. А готова вона буває тільки на пізній стадії вагітності, коли самі пологи вже не будуть передчасними, а займатися сексом не рекомендується. У спермі містяться гормони, простагландини, які здатні стимулювати перейми. Але на 20-му тижні ці так звані перейми Брекстон-Хікса, викликані болем від напруги м’язів матки, які часто виникають під час другого та третього триместру і помилково приймаються жінками за пологи.

92 запитів за 0,260