Чи буде у Києво-Святошинському районі створено комунальний автопарк?

today 03.03.2018 query_builder 20:58 remove_red_eye 1616 bookmarks Новини

На сайті Київської облради 20 лютого зареєстрована петиція депута КОР Наталії Музиченко "Про створення комунального автобусного парку у Києво Святошинському районі".

У ній наголошується на тому, що жителі приміських сіл: Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Святопетрівського та міста Вишневе потерпають через відсутність комунального автобусного транспорту.

Адже нині пасажирські перевезення здійснюються виключно приватними компаніями, "які маючи монопольне право надання даних послуг, сильно зловживають ним.

Транспорт, пропонований ними, тісний і не пристосований, тому абсолютно не відповідає потребам населення, яке користується послугами перевізників. До того ж-кількість жителів постійно збільшується внаслідок динамічного зростання новозбудованого і введеного в експлуатацію житла", - йдеться в документі.

Також автор петиції зазначає, що абсолютно не зрозуміла тарифна політика перевізників, які постійно збільшують вартість проїзду не поліпшуючи якість перевезення пасажирів.

Також варто зауважити, що квитки не видаються, а тому майже не можливо перевірити рентабельність маршрутів, непоодинокі випадки, коли водії у категоричній формі відмовляються перевозити пільговиків.

Наталія Музиченко пропонує створити комунальний транспорт, сполученням до станцій метро "Академмістечко'', "Теремки" або до виїзду на Кільцеву дорогу.

"Після того, як петиція набере необхідну кількість голосів, її розгляне облрада і якщо вона ухвалить рішення про створення комунального підприємства, обласній адміністрації буде передано доручення про розробку відповідної програми з пошуком фінансування та виконавців.

Але навіть якщо петицію не підпишуть 5 тисяч осіб, я піду у Київоблраду з депутатським зверненням і вимагатиму розгляду цього питання", - зазначила Наталія Анатоліївна.

87 запитів за 0,232