12 лютого – східний Новий рік

today 12.02.2021 query_builder 10:37 remove_red_eye 146 bookmarks Новини, Таємні знання

12 лютого - у період після другого новолуння після дня зимового сонцестояння - настає Новий рік за китайським календарем. Символом цього року буде Білий металевий Бик. Він буде тривати до 31 січня 2022 року. Метал символізує достаток та успіх у фінансових справах.

Основні форми металу - круг і напівмісяць, будь-які металеві предмети, особливо монети та талісмани. Кольори металу - білий, золотистий, срібний. Бик - стихія Землі - надійний, амбіційний, спокійний, методичний, природжений лідер, терплячий, наполегливий, стійкий, працелюбний, скромний, логічний, терплячий. У той же час він може бути впертим, гнівним, недалеким, заземленим, консервативним, жорстким і вимогливим.

Бики можливо не надто швидкі, коли потрібно ухвалювати рішення, але вони логіки та гарні організатори, здібності яких з віком стають тільки більш професійними. Він досягає успіху там, де інші відступають. У рік Бика добре освоювати нову спеціальність, багато працювати і накопичувати гроші та знання. Сприятливий рік для будівництва сімейного будинку, для шлюбу, який буде тривалим і щасливим.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,221