26-го у селі Лишня прорвало дамби та розмило дороги у кількох селах, тривають роботи з ліквідації наслідків (що вже зроблено)

today 28.06.2021 query_builder 07:25 remove_red_eye 460 bookmarks Новини

Чимало лиха наробив буревій, який пронісся Київщиною. Внаслідок негоди та великої кількості опадів прорвало дамби у селі Лишня Бишівської територіальної громади.

«…26 червня, в селі Лишня, внаслідок буревію та великої кількості опадів прорвалися дамби, були розмиті під’їзні шляхи та сильний вітер на своєму шляху ламав дерева.

Оперативно на місце подій виїхали виконуючий обов'язки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін, Бишівський сільський голова Іван Рознай та староста сіл Лишня та Осикове Бишівської сільської ради Оксана Дерев‘янченко.

Трактором були очищені русла для сходу води. Зламані дерева - прибрані. Рух транспорту відновлений. На місці працює газова служба, яка проводить детальне обстеження газопроводу», - йдеться у повідомленні Бишівської територіальної громади.

Через прориви постраждали також села Леонівка та Ясногородка.

Вже 27 червня були проведені роботи по розчищенню та укріпленню дамб, в тому числі укріплено піщано-глиняною суміщу дамби в с. Яблунівка, частково відновлено електропостачання та газопостачання, а також були проведені роботи по розчищенню під'їзних шляхів.

Найближчим часом буде відновлено технологічну дорогу в с. Яблунівка.

Крім того, в с. Осиково проводиться забір води для лабораторного дослідження.

Станом на 27 червня ситуація стабільна, тривають роботи по ліквідації та проводиться моніторинг територій сіл, які постраждали внаслідок негоди.

92 запитів за 0,261