262 порушення швидкісного режиму за 8 хвилин

today 02.06.2020 query_builder 13:47 remove_red_eye 525 bookmarks Новини

У Києві камери автоматичної фіксації правопорушень за перші 8 хвилин роботи 1 червня зафіксували 262 випадки перевищення швидкості, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

А міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що на дорогах Київської області встановлено 25 комплексів автоматичної фіксації, у столиці - працюють 20 камер. Всі вони розміщені на ділянках, де найчастіше траплялися ДТП.

І слід зауважити, що зараз фіксується тільки перевищення встановленої швидкості руху.

А вже зовсім скоро камери почнуть фіксувати й інші порушення: проїзд на заборонений сигнал світлофору, перехрестя, подвійна смуга, рух смугою для громадського транспорту тощо.

"Ще 5 КАФів будуть встановлені у Львівській області. Всього у планах до кінця року – ще 220 КАФів", - додав голова Мінінфраструктури.

Вже закупили центр обробки даних та облаштували робочі місця, доопрацювали програмне забезпечення для обстежень щодо комплексної системи захисту інформації, "Укрпошта" уклала договори, необхідні для доставки постанов про притягнення до відповідальності порушникам.

Водіям-порушникам слід запам’ятати, що якщо оплатити штраф за перевищення швидкості протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення, то його сума складе 127,5 грн, якщо після 10 днів - 255 грн.

А якщо хтось штраф не сплатить, то ним займатиметься виконавча служба Міністерства юстиції. Якщо водій не згоден зі звинуваченнями, він може звернутися до Департаменту патрульної поліції або до суду.

Тож закликаємо водіїв бути уважними, не перевищувати швидкість, берегти себе і свої гроші.

Фото із мережі Інтернет

87 запитів за 0,198