76 мільйонів гривень для протидії коронавірусу

today 22.03.2020 query_builder 15:03 remove_red_eye 82 bookmarks Новини

17 березня відбулося 34 позачергове засідання сесії Київської обласної ради, на якому депутати ухвалили рішення про спрямування з обласного бюджету 19 мільйонів гривень на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників, а ще 57 мільйонів гривень на придбання апаратів штучної вентиляції легень.

Про це “КиевVласть” стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облради.

Слід зазначити, що засідання проходило в умовах оголошеного в державі карантину і тому на сесію не було запрошено голів райрад, об’єднаних територіальних громад, міських голів, представників громадськості та ЗМІ. А перед сесійною залою медпрацівники вимірювали температуру учасникам сесії та проводили дезінфекційні процедури.

За 19 мільйонів гривень буде придбано засоби індивідуального захисту для медичних працівників: маски, біокостюми, рукавички тощо. Також медичні заклади Київщини можуть придбати інше необхідне обладнання, зокрема апарати штучної вентиляції легень, ще на 57 мільйонів гривень.

Депутати обласної ради підтримали зміни до програми «Здоров’я Київщини».

Також позачергова сесія затвердила генеральних директорів 13 обласних некомерційних комунальних медичних закладів спеціалізованого рівня, які стали переможцями відповідних конкурсів.

92 запитів за 0,220