900 мільйонів євро на українські дороги

today 25.11.2019 query_builder 10:16 remove_red_eye 156 bookmarks Новини

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в п’ятницю, 22 листопада, підписав два документи на 900 млн євро щодо проєкту співфінансування Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку будівництва та реконструкції українських доріг.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужбу уряду.

Мова йде про фінансування реконструкції автошляху М05 Київ-Одеса у Черкаській, Миколаївській та Одеській областях, а також будівництва північної ділянки об’їзної дороги навколо Львова.

"Ми підписали два документи на загальну суму 900 млн євро, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 кілометрів у п‘яти областях. Вже через три роки траса Київ-Одеса стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності", - сказав О. Гончарук.

Серед документів, які підписав прем’єр-міністр: фінансова угода "Європейські дороги України ІІІ" (проект "Розвиток транс’європейської транспортної мережі") між Україною та Європейським інвестиційним банком на 450 млн євро; Меморандум про порозуміння між Кабінетом міністрів та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо спільної реалізації проекту "Розвиток транс’європейської транспортної мережі".

Документи були підписані в рамках Інвестфоруму ЄБРР для країн-членів Східного партнерства, який відбувся 22 листопада в Лондоні.

92 запитів за 0,282