Адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня

today 27.08.2020 query_builder 17:34 remove_red_eye 320 bookmarks Новини

Кабінет міністрів України продовжив адаптивний карантин до 31 жовтня 2020 року.

Про це на засіданні уряду 26 серпня повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Збільшення захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче. Сьогодні на засіданні ми розглянемо питання про продовження карантину на 2 місяці. Обмеження і зонування територій по кольорам діятимуть щонайменше до 1 листопада. До 31.10 ми продовжимо карантин", сказав Шмигаль.

Міністри проголосували за вказане рішення одностайно.

"Перше - продовжити на території України карантин до 31 жовтня 2020 року. Також пропонується посилити обмежувальні заходи на території регіонів із "зеленим" рівнем епідемічної небезпеки, а саме заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних закладів, нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

Окрім того ми відпрацювали з Мінкультури заборону проведення концертів, окрім тих, які проводяться закладами культури, і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності", - додав міністр охорони здоров’я Степанов.

До речі, органам місцевого самоврядування надається право на доступ до даних електронного сервісу "Дій вдома" з метою поточного контролю осіб, які підлягають самоізоляції чи обсервації, чи порушили правила карантину.

Документ передбачає продовження для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 жовтня цього року.

92 запитів за 0,337