Алкоголь під забороною

today 10.04.2020 query_builder 06:06 remove_red_eye 102 bookmarks Новини

Кабінет міністрів на своєму засіданні у середу вніс певні зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19. Уряд визначив, що перебування осіб в обсерваторах-ізоляторах, крім харчування, є безкоштовним, повідомляє Українська правда.

Зокрема, Кабмін визначив, що за доправлення на обсервацію осіб та організацію їхнього харчування, за яке потрібно платити з власної кишені, відповідає місцева влада. МВС, Національна поліція та Нацгвардія забезпечують супровід транспорту до місць обсервації та порядок на території обсерваторів.

Адміністрація місця обсервації (ізоляції) забезпечує підготовку місця обсервації (ізоляції) до прийому осіб та створення належних умов їх перебування;

Вона стежить за дотриманням вимог інфекційного контролю, забезпеченням персоналу засобами індивідуального захисту під час обслуговування осіб, які перебувають на обсервації (ізоляції).

Визначено, що особи, які перебувають в обсерваторах (ізоляторах), можуть отримувати особисті речі, продукти харчування та зобов’язані дотримуватись правил, встановлених адміністрацією місця обсервації.

Людям, які знаходяться в обсервації, заборонено передавати і вживати алкогольні напої.

Після обсервації люди мають дістатися свого місця проживання за власний кошт.

92 запитів за 0,302