Alyona Alyona зробила пародію на відомого репера (ФОТО)

today 17.06.2021 query_builder 09:44 remove_red_eye 91 bookmarks Краса, Новини

Реперка Альона Альона із Баришівки

Alyona Alyona продовжує пародіювати знаменитостей. Цього разу артистка зробила пародію на американського репера Lil Nas X. Мабуть, 30-річній реп-виконавиці подобається поповнювати колекцію відвертих пародій, інформує Big KYIV.

На знімку, опублікованому в Instagram, співачка одягнута в перуку червоного кольору. На тілі нюдові труси і зелень.

У дописі під світлиною зірка висловила свої думки щодо жіночого психологічного насильства.

“Коли ображають “сильну стать” – я чую галас. Коли мова йде про домашнє насильство, в голову одразу приходять образи чоловіка-деспота і жінки-жертви. Але мало хто дивиться на цю ситуацію під зворотнім кутом. Ви, скоріш за все, або не чули, або чули дуже рідко про жіночий аб’юз. Звичайно, адже зізнатися чоловікові в тому, що його ображає дівчина – таке фаталіті. Вся мужність просто збирається в ганчірку і прямо у відро для сміття”, – вважає Alyona Alyona.

Вона зауважила, що жіночий аб’юз (форма психологічного насильства, коли аб'юзер не зачіпає фізично свою жертву, а тисне шляхом маніпуляцій, різних хитрощів і психологічного тиску) найчастіше “проявляється в моральній сфері”.

До речі, раніше Альона робила пародії на американську реп-виконавицю Latto; американського репера 6IX9INE, світську левицю Кім Кардаш’ян.

92 запитів за 0,220