Андрій Ткач очолив Бучанське райуправління поліції

today 16.01.2021 query_builder 18:09 remove_red_eye 531 bookmarks Новини

Начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, полковник поліції Андрій Нєбитов представив нового начальника Бучанського районного управління поліції ГУ НП в Київській області. Ним став Андрій Ткач, інформує Бучанська міська рада на своїй офіійній сторінці у Фейсбуці.

У заході взяли участь Бучанський міський голова Анатолій Федорук, голови територіальних громад новоствореного Бучанського району.

А. Нєбитов наголосив на необхідності тісної співпраці між керівником поліції та громадами району для забезпечення високого рівня безпеки жителів району, зменшення злочинності та зростання довіри до органів поліції.

Начальник ГУ НП в Київській області підкреслив, що Бучанське районне управління поліції буде знаходитись у Боярці.

Також розглядається актуальне питання відкриття відділу поліції у Бучі.

А. Ткач зазначив: «Поліція буде максимально відкрита до діалогу з громадянами, з суспільством та зі ЗМІ. Ми докладемо максимум зусиль, щоб кожен мешканець Бучанського району відчував себе в безпеці».

!

Для довідки. Підполковник поліції Андрій Анатолійович Ткач був тимчасово виконуючим обов’язки начальника Києво-Святошинського районного відділу поліції.

Він 2002 року закінчив академію внутрішніх справ, працював у правоохоронних органах Севастополя, де пройшов шлях від уповноваженого до начальника відділу карного розшуку райвідділу поліції. З 2009 року працював в головному управлінні в Київській області, до 2010 року уповноваженим УБОЗу, до 2015 в управлінні захисту економіки на посаді начальника відділу по боротьбі з хабарництвом, керував бюджетним відділом, а також відділом по боротьбі зі злочинами в сфері АПК, з 2015 по 2018 рік керував управлінням боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, очолював управління стратегічних розслідувань.

92 запитів за 0,267