Антимонопольний комітет оштрафував компанію Ахметова

today 17.03.2020 query_builder 09:59 remove_red_eye 111 bookmarks Новини

Компанію «Д.Трейдінг», кінцевим власником якої є Рінат Ахметов, оштрафували на 82,6 тис грн за подання неправдивої інформації до Антимонопольного комітету України.

Як повідомляють у пресслужбі АМКУ, там запросили у «Д.Трейдінг» інформацію про операції з купівлі-продажу електроенергії компанією «ДТЕК Західенерго», яка також належить Ахметову. Запит надіслали в межах розслідування, яке АМКУ проводить проти «ДТЕК Західенерго», повідомляє hromadske.ua

«Частина отриманих у листопаді 2019 року даних виявилася недостовірною. Наприклад, вказані обсяги продажу електроенергії по місяцях не співпали з сумарними обсягами за період», — зазначають в АМКУ.

Там зазначають, що «Д.Трейдінг» має заплатити штраф протягом 2 місяців, адже компанія подала неправдиву інформацію та порушила антимонопольне законодавство.

АМКУ відкрив справу проти «ДТЕК Західенерго» торік у жовтні. Цю компанію підозрюють у зловживаннях на ринках електроенергії. Зокрема у тому, що вона продає менше електрики на ринку на добу наперед (де електрика дешевша) для того, аби продавати більше електрики на балансуючому ринку (де електроенергія дорожча).

92 запитів за 0,258