Антимонопольний комітет проти аптек Києва та області за завищені ціни на маски

today 09.04.2020 query_builder 12:33 remove_red_eye 76 bookmarks Новини

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України нещодавно відкрило справу проти 18 найбільших аптечних мереж Києва і області, а також шести постачальників/виробників одноразових медичних масок через значне підвищення цін на них, повідомив Укрінформ.

В КОТВ АМКУ уточнили, що справа розглядається за ознаками порушення, «передбаченого частиною 3 статті 6 закону «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення актиконкурентних узгоджених дій (змови)».

Зараз триває аналіз інформації від суб’єктів господарювання, які реалізують маски, а з 13 квітня вони мають надати пояснення як відповідачі у справі.

Відповідно до статті 52 закону, відповідачам загрожує штраф у розмірі до 10% доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

До речі, раніше АМКУ відкрив справу проти постачальників харчової продукції та найбільших мереж продовольчих магазинів Києва через здорожчання продуктів.

92 запитів за 0,273