(Асфальтування) ТОВ “СБМУ “Підряд” – це сучасні технології будівництва доріг

today 17.09.2019 query_builder 12:48 remove_red_eye 255 bookmarks Новини

ТОВ "СБМУ Підряд" - нині провідне підприємство дорожньо-будівельної галузі Київщини. Тут виготовляються різні типи асфальтобетонів, які використовувалися на сотнях об'єктів всіх видів ремонтів у столиці та інших містах і селах країни.

Крім виробництва власне продукції, ТОВ виконує роботи з нового будівництва, капітального ремонту, реконструкції та поточного ремонту об'єктів благоустрою та вулично-шляхової мережі.

А починалося все у далекому 1997 році. Саме тоді було засновано підприємство, якому довелося пройти нелегкий етап становлення, формування колективу, визначення напрямів роботи, пошуку клієнтської бази.

Незмінний директор ТОВ "СБМУ Підряд", Заслужений будівельник України Григорій Жабський зміг об'єднати людей, залучити високопрофесійних фахівців, необхідні кошти, що дозволило у досить короткий термін зайняти лідируючі позиції в галузі.

На підприємстві працює атестована за всіма правилами вимірювально-виробнича лабораторія, укомплектована усім необхідним сучасним обладнанням. Її фахівці слідкують за тим, щоб продукція, яка відвантажується замовникам, була виготовлена, відповідно до діючих норм і правил. Також лабораторія здійснює контроль якості сировини і матеріалів для виготовлення асфальтобетонів і бетону, а новітнє устаткування дозволяє застосовувати експериментальні технології, оптимальні варіанти раціонального використання сировини.

Свого часу ТОВ "СБМУ "Підряд" закупило нове сучасне обладнання: вітчизняні змішувачі заводу "Дормаш" ДС - 168 та КДМ- 201, німецькі - "Амманн", які дозволяють випускати високоякісні асфальтобетонні суміші готові до використання, які відповідають всім вимогам технічних нормативів.

Підприємство тісно співпрацює з виробниками асфальтозмішувальних установок: ТОВ "Кредмаш" і заводом "Ammann" та профільними науковими закладами: ДП "ДерждорНДІ", Національним транспортним університетом та відкрите до співпраці з іншими установами з метою вдосконалення якісних показників продукції. Плідна співпраця та науковий супровід дозволяють впроваджувати новітні передові технології у виробництві дорожньо-будівельних матеріалів. Зокрема, 2006 року разом із швейцарською компанією "Aeschlimann International AG" вперше в Україні проводились розробки, а з 2008 року впроваджено виготовлення суміші "Гусасфальт" - це литий асфальтобетон, який застосовують для покриття мостів та шляхопроводів. Його використовували, приміром, при облаштуванні дорожнього полотна на мостових шляхопроводах Києва: Подільський мостовий перехід, Жулянський та Гаванський мости та інших.

СБМУ "Підряд" має власну кваліфіковану дорожню службу, яка виконує роботи з лінійного будівництва та капітального ремонту автострад, доріг, вулиць, під'їздів.

А також власний автопарк для транспортування готової продукції. У розпорядженні дорожньо-будівельного підрозділу підприємства є вся необхідна спеціалізована техніка.

Тож, протягом останніх років у Києві капітально відремонтовано, із застосуванням асфальтобетонів власного виробництва, вулиці Саперсько-Слобідську, Механізаторів, Леонтовича, Курбаса, бульвар Вернадського та інші, зроблені поточні ремонти багатьох вулиць Дмитрівської та Тарасівської сільських рад.

Також підприємство виконує роботи з благоустрою на замовлення організацій всіх форм власності та фізичних осіб.

Підприємство виробляє: крупнозернисті, дрібнозернисті, піщані (для верхніх, нижніх та підстилаючих шарів); литі, щебінево-мастичні, холодні асфальтобетонні суміші; стрічку та мастику бітумно-полімерну та асфальтобетонні суміші на полімернафтобітумах.

Тут можна замовити асфальтобетонні суміші для верхніх шарів на бітумі модифікованому полімерними добавками, литі асфальтобетонні суміші з підвищеними еластичними та зносостійкими властивостями й призначені для роботи в агресивному середовищі та вібрації, суміші для доріг вищих категорій та найбільш завантажених міських артерій.

Зацікавились, тоді заходьте: м. Вишневе, вул. Київська, 31 а.

Телефонуйте: 04598-5-22-23, 044-502-94-92, 050-444-14-88.

call Телефон

04598-5-22-23

044-502-94-92

050-444-14-88

place Адреса

м. Вишневе, вул. Київська, 31 а ТОВ "СБМУ "Підряд" асфальт, різні типи асфальтобетонів, роботи з лінійного будівництва та капітального ремонту автострад, доріг, вулиць, під'їздів

access_time Графік роботи

Асфальтування

92 запитів за 0,266