Астрологи радять на декілька місяців утриматися від великих придбань та укладання шлюбів (розпочинається етап досить цікавих подій)

today 13.05.2020 query_builder 07:56 remove_red_eye 297 bookmarks Новини, Таємні знання

З точки зору астрології та астрономії сьогодні розпочинається етап досить цікавих подій. Період ретроградної Венери, що триватиме з 13 травня до 25 липня, накладеться на коридор трьох затемнень - 5 червня місячне, 21 червня сонячне та 5 липня знову місячне. Більше того, з 18 червня по 12 липня ретроградну петлю зробить і Меркурій.

Тому астрологи не радять у найближчі 2 із половиною місяці розпочинати вагомі справи. Вони можуть ускладнити долю, або не дати бажаного результату. Водночас цей період дає шанс змінити внутрішні пріоритети, переглянути систему цінностей, завершити раніше розпочаті справи та проєкти, закрити борги, а також поновити стосунки, примиритися. Ми можемо змінити уявлення про те, якою має бути наша зовнішність, стиль одягу, зачіска. У той же час астрологи не рекомендують в цей період робити пластичні операції, брати кредити, укладати угоди, розпочинати романтичні стосунки та одружуватися. І не забувайте про почуття гумору та філософське ставлення до життя. Вони вам в цей період, як ніколи, знадобляться.

92 запитів за 0,221