АТ «Київоблгаз» застерігає. Найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє порушення тяги

today 11.02.2021 query_builder 18:25 remove_red_eye 131 bookmarks Новини

АТ «Київоблгаз» звертає особливу увагу на користування газовими приладами під час сильних морозів. Від правильної роботи димоходів та вентиляційних каналів залежить здоров`я та життя вас та ваших близьких. Особливо пильними мають бути користувачі газових приладів з відводом продуктів згорання в димоходи - котлів та водонагрівачів.

Хто перевіряє?

Цим займаються спеціалісти пічники, або спеціалізовані організації з відповідними дозволами.

Коли перевіряти?

Димові та вентиляційні канали опалювальних печей, ємкісних водонагрівачів для опалення та опалювальних котлів, які працюють сезонно перевіряються два рази на рік.

Як проходить перевірка?

Пічники перевіряють, щоб в димоходах і вентиляційних каналах не було засмічень. Результати перевірки оформляють актом. У разі необхідності фахівці прочищають або ремонтують димові та вентиляційні канали, перевіряють щільність і відокремленість, справність оголовків і наявність нормальної тяги спеціальним приладом.

Що я можу зробити самостійно?

Мешканці приватних будинків мають періодично підрізати гілки дерев, що торкаються димоходу. В зимовий період, щонайменше раз на місяць оглядати оголовки димоходів, щоб запобігти їхньому обмерзанню та закупорці.

Подивіться інші записи

УВАГА! ЗНИКЛА ДИТИНА 2,5 РОКИ!

today 15.04.2021 remove_red_eye 156

Біля Чорнобильської станції працівники Київських регіональних електромереж… врятували зайченят

today 14.05.2021 remove_red_eye 108

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Ворзелі, Вишневому, Віті-Поштовій, Гатному, Глевасі, Гореничах, Гурівщині, Дмитрівці, Ірпені, Забір’ї, Лісному, Лісниках, Малютянці, Милій, Музичах, Коцюбинському, Кременищах, Крюківщині, Обухові, Новому, Тарасівці, Святопетрівському, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Ходосівці, Хотові, Чабанах, Шевченковому, Юрівці (23.04)

today 23.04.2021 remove_red_eye 511

У Чабанах горів електротрансформатор (є яскраве відео)

today 17.04.2021 remove_red_eye 87

Під Києвом пройде фестиваль повітряних куль (є відео)

today 23.04.2021 remove_red_eye 293

Поблизу Глевахи планується створити парк авіації

today 29.04.2021 remove_red_eye 722

92 запитів за 0,217