Атестацію випускників закладів професіональної освіти проводитимуть дистанційно

today 18.04.2020 query_builder 10:47 remove_red_eye 77 bookmarks Новини

 Організацію роботи професіональної освіти на період карантину МОН рекомендує проводити дистанційно. Зокрема, виробниче навчання за окремими професіями (агент з організації туризму, оператор комп'ютерного набору, ІКТ, бухгалтерський облік, секретар керівника тощо) рекомендується організувати дистанційно, повідомляє Міносвіти.

МОН не обмежує педагогів переліком ресурсів для роботи.

Практичну частину підготовки, яку неможливо адаптувати до дистанційного навчання, пропонується перенести на період після карантину.

Для випускників, у яких державна кваліфікаційна атестація припала на період карантину, Міносвіти рекомендує організувати атестацію у дистанційній формі.

Але для допуску до атестації у випускника має бути зарахована виробнича практика на підприємстві. Для учнів, у яких вона повністю або частково припала на період карантину, а перенести її у дистанційний формат не можна через особливість професії, Міносвіти пропонує враховувати їхні оцінки з виробничого навчання, яке вони відпрацювали у закладі з майстрами. Таке оцінювання відбувається тільки за тими темами, виробнича практика для яких була запланована на час карантину.

Отже, склавши державну кваліфікаційну атестацію у дистанційному форматі, випускник зможе отримати диплом державного зразка про здобуту освіту.

92 запитів за 0,249