“Атракціон щедрості”. Щомісяця до 200 тисяч грн неправомірної вигоди отримував заступник Миронівського міського голови

today 01.04.2021 query_builder 12:37 remove_red_eye 1498 bookmarks Новини

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Київській області Нацполіції та слідчі обласної поліції викрили одного із заступників Миронівського міського голови під час отримання від підлеглого неправомірної вигоди.

Виявляється посадовець за певну «винагороду» встановлював максимально завищені премії та надбавки окремим працівникам виконавчого комітету - від 200% до 350% - до щомісячної заробітної плати. За таку щедрість підлеглі "дякували" йому частиною коштів - від 5 000 до 40 000 грн. Загалом щомісяця заступник мера отримував від колег "данини" на загальну суму до 200 000 грн.

Під час проведення санкціонованих обшуків у службовому кабінеті правоохоронці виявили та вилучили «чорнові» записи із зазначенням даних про отримані кошти, а також 17 000 грн, які були передані як неправомірна вигода.

Вирішується питання про повідомлення посадовцю підозри у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та обрання міри запобіжного заходу.

За вимагання та отримання неправомірної вигоди передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська обласна прокуратура.

За інформацією Департамента стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Фото - Поліція Київської області

92 запитів за 0,251