Бачать наскрізь: Які знаки зодіаку найбільш проникливі?

today 19.06.2021 query_builder 08:30 remove_red_eye 129 bookmarks Новини, Таємні знання

Є люди, яких обдурити неможливо. Їх шосте відчуття розвинене настільки сильно, що своїх опонентів вони бачать наскрізь. Німецькі астрологи вважають, що обман за версту здатні відчути п'ять знаків зодіаку. Пише Профіль.

Телець

Тельці наділені інстинктом безпомилково визначати, коли щось йде не так. Вони люблять прислухатися до інтуїції більше, ніж "включати голову". Немає сенсу намагатися приховати від них правду - Тельці миттєво зрозуміють, що відбувається насправді.

Рак

Раки вкрай чутливі до міжособистісних вібрацій. Астрологи стверджують, що люди, народжені під цим знаком, моментально відчувають, коли хтось їх обманює. Цікаво, що обдурити Рака може тільки інший Рак.

Терези

У Терезів виражено почуття справедливості, тому вони дуже чутливі до обману і всього, що йде не за правилами. Крім того, брехати Терезам немає сенсу: це чуйні люди, які здатні зрозуміти і прийняти навіть найгрубішу помилку.

Водолій

Один із найбільш соціальних знаків зодіаку. Він любить перебувати в оточенні інших людей і в безперервній комунікації. Завдяки цьому Водолії вміють сприймати всі тонкощі, що відбуваються навколо, які іншим непомітні. Ніхто не здатний швидко обдурити Водолія - нещирість він відчує за версту.

Риби

Хоча Риби часто і асоціюються з вдумливими мрійниками, насправді вони ретельно аналізують кожну свою соціальну взаємодію, тому мають у своїй "дослідницькій базі" масу різних моделей поведінки інших. Такий досвід не пропадає марно - Риби досить швидко розуміють, коли їх обманюють або щось приховують.

Ілюстрація - Профіль

92 запитів за 0,243