Банківську картку віднині можна поповнити у відділенні «Укрпошти»

today 06.01.2021 query_builder 10:23 remove_red_eye 76 bookmarks Новини

Комісія за послугу становитиме 1,5% від суми поповнення, але не менше 10 грн.

Зарахувати на картку можна суму від 50 до 4999 грн за одну операцію.

Послугу поповнення банківської картки компанія «Укрпошта» запустила у трьох тисячах своїх відділеннях.

Про це повідомляє пресслужба компанії, пише glavcom.ua

«У понад 3000 автоматизованих відділень «Укрпошти», що обладнані платіжними терміналами, відтепер можна поповнити картку будь-якого українського банку платіжних систем VISA та Mastercard», - йдеться в повідомленні.

«Тарифи «Укрпошти» на поповнення готівки є нижчими, ніж в середньому у фінансових установах. Комісія за послугу дорівнює 1,5% від суми поповнення, але не менше 10 грн. Умови зарахування коштів залежать від умов банку-емітента картки. Поповнити готівково можна картку з будь-якою технологією – безконтактну, з чипом чи магнітною стрічкою», - запевняють в «Укрпошті».

Для отримання послуги людині необхідно назвати оператору поштового відділення суму поповнення, мати при собі відповідну кількість готівки з урахуванням комісії, а також банківську картку, яку потрібно поповнити. Якщо картка відсутня, клієнт може здійснити операцію, вказавши оператору 16-значний номер банківської картки для поповнення.

До речі, 7 січня працюватимуть лише чергові відділення «Укрпошти». Оператори поштового зв’язку України – «Укрпошта», «Нова пошта» та «Meest» – оприлюднили графіки роботи під час різдвяно-новорічних свят.

Також повідомляється, що принаймні до весни «Укрпошта» займатиметься доставкою пенсій.

92 запитів за 0,236