Без божого страху. Представлялася монахинею та збирала гроші на “благодійність”

today 11.12.2021 query_builder 13:27 remove_red_eye 353 bookmarks Новини

Таким "промислом" жінка збагачувалася протягом чотирьох років.

Монахиня-аферистка, яка представлялася всім як матушка Єлена зі Святопокровського монастиря, роками збирала пожертви на центральному ринку по вул. Ярмарковій в Білій Церкві. Гроші ніби мали піди на дитячий будинок, якого просто не існувало. Пише Віg Київ.

Наймасштабнішу аферу "монахиня" вирішила провернути, познайомившись на ринку із набожною продавчинею. Шахрайка розповіла про те, що у її монастирі нібито з’явився отець Митрофан, який проводить певні ритуали та займається вигнанням бісів з одержимої людини.

Дізнавшись про те, що продавчиня позичила знайомим 250 тисяч доларів, аферистка запропонувала їй послуги Митрофана та спеціальні молитви у монастирі. Для отця зловмисниця попросила десяту частину суми боргу та боргову розписку.

Так матушка Єлена отримала 25 тисяч доларів, які пообіцяла повернути через 40 днів. Та, ясна річ, гроші ніхто повертати не став. Згодом "монахиня" почала розповідати, що ці гроші “зароблені нечесно”, а отже, не підходять для обряду, відтак попросила ще коштів. Цього разу продавчиня змогла назбирати лише 20 тисяч доларів, які також шахрайка не повернула.

Коли ошукана жінка звернулася до поліції, з’ясувалося, що жоден дитячий будинок пожертви людей не отримував. А отець Митрофана - це вигадка псевдо-монахині.

Сама аферистка пів року не приходила на засідання суду, але згодом її затримали та відправили під варту.

Жінку засудили до 10 років позбавлення волі та стягнули з неї 1 мільйон 271 тисячу гривень матеріальної та моральної шкоди.

Про це свідчить вирок на сайті Єдиного реєстру судових рішень.

Фото ілюстративне із сайту Віg Київ

92 запитів за 0,265