Білогородка запрошує на веселу виставу

today 31.10.2019 query_builder 15:52 remove_red_eye 320 bookmarks Вікенд

Київське драматичне товариство та Будинок культури Білогородки виступили організаторами непересічного заходу - 2 листопада у місцевому Будинку культури буде показано комедію за мотивами п’єси М. Камолетті “Французький секстет” режисера В’ячеслава Стасенка.

Це комедія положень з неймовірно закрученим сюжетом і безліччю комічних ситуацій. Напруга пристрастей захоплює з перших хвилин вистави – кохання, ревнощі, відданість, зрада…

Бернард – коханець Сюзанни, а його дружина Жаклін теж зустрічається з другом чоловіка – Робертом. І ось всі вони дивовижним чином потрапили в один будинок. Природно, герої роблять вигляд, що не знайомі. Ситуація ускладнюється ще більше, коли в будинку з’являються ще дві жінки.

Персонажі інтригують, перевтілюючись легко, витончено, і гранично розкуто.

Навіть людина з найбагатшою і неприборканої фантазією не може уявити собі всіх неймовірних сюжетних поворотів, які очікують глядачів в цій веселій, яскравій, привабливій і граційній французькій комедії.

Приходьте, гарний настрій і заряд бадьорості на довгий час Вам буде забезпечено!

Вартість квитків від 80 до 150 грн. Їх можна придбати безпосередньо в Будинку культури Білогородки (телефон для довідок – 067-911-57-40), інформує офіційний сайт Білогородської сільської ради.

place Адреса

Білогородка, комедія за мотивами п’єси М. Камолетті “Французький секстет” режисера В’ячеслава Стасенка

92 запитів за 0,284