Білогородський ЦНАП надаватиме 140 послуг (є відео сесії)

today 04.03.2021 query_builder 16:17 remove_red_eye 339 bookmarks Новини

Сьогодні, 4 березня, відбулася чергова сьома сесія Білогородської сільської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено майже сорок питань порядку денного. Й, здавалося, засідання сесії затягнеться. Але депутати мали можливість заздалегідь ознайомитися з проєктами рішень, тому ухвалювалися вони досить швидко.

Насамперед, сільські обранці проголосували за внесення змін до бюджету ради.

Потім дружно ухвалили дві програми: про благоустрій населених пунктів та оздоровлення та відпочинку дітей Білогородської сільської ради на 2021-2025 роки та внесли зміни до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл ради.

Депутати ухвалили рішення про безоплатну передачу Білогородських шкіл № 1 та № 2, Бобрицької ЗОШ 1 ступеня, Гореницької ЗОШ, Святопетрівської ЗОШ з балансу відділу освіти РДА на баланс відділу освіти Білогородської сільської ради.

Затверджено перелік із 140 послуг, які надаватиме Центр надання адміністративних послуг Білогородської сільської ради.

Також обранці погодили передачу в оренду КП «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» нежитлових приміщень Білогородських шкіл, а Білогородській школі мистецтв комунального майна, КП «Музичі» приєднано до КП «Гореничі».

Можна сподіватися на поліпшення електропостачання сіл громади, адже ухвалено рішення про безоплатну передачу ДТЕК «Київські регіональні електромережі» енергетичних об’єктів та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою під розміщення трансформаторних підстанцій та ліній електропередач.

А ще виділено земельну ділянку під спорудження дошкільного навчального закладу у Бобриці.

Створено відділ культури та КП «Громадський захист Білогородської сільської ради»

Прийнято низку інших рішень, які сприятимуть поліпшенню життєдіяльності громади.

ВІДЕО СЕСІЇ

92 запитів за 0,232