Білоцерківщина радо вітає гостей

today 10.07.2021 query_builder 07:13 remove_red_eye 282 bookmarks Вікенд, Новини

Ось і вихідні. Пропонуємо провести їх з користю. Збирайте всю родину й відправляйтесь у подорож мальовничою Київщиною. Сьогодні радимо відкрити для себе туристичні локації Білоцерківського району.

Адже Біла Церква – одне з найстаріших міст давньоруської держави, засноване у 1032 році. Обов’язково слід завітати до культової споруди міста – Спасо-Преображенського кафедрального собору, побачити витончений Зимовий палац поміщиків Браницьких, будинок органної та камерної музики, який розташувався в будівлі костелу святого Івана Хрестителя, інформує управління туризму Київської ОДА.

Наступна зупинка – старий кам’яний водяний млин та гребля на річці Рось, збудовані в першій половині ХІХ століття. З локації відкривається чудова панорама з видом на Рось.

Звісно ж, гріх не відвідати дендропарк “Олександрія”. Понад 200 років цей дендропарк є гордістю не тільки Київщини, а й усієї України.

Хочете зануритися у східну культуру, тоді приїздіть у парк Острів Сакури у Володарці.

Це найзеленіший парк Київщини, який має понад 3000 дерев та унікальні інсталяції в східному стилі. Тут можна гуляти нескінченними стежками, милуватись красою дерев та рослин, роздивлятись незвичні пам’ятники та колонади, охолодитись біля водоспаду та зробити рекордну кількість фото, адже все в парку продумано до дрібничок.

І наостанок завітайте у село Галайки на екоферму «Бабині кози».

Тут можна дізнатись про виробництво молочної продукції та секрети сироваріння, погодувати та навіть власноруч подоїти козу, а також провести дегустацію смачних молочних продуктів.

Фото - управління туризму Київської ОДА

92 запитів за 0,253