Біля Чорнобильської станції працівники Київських регіональних електромереж… врятували зайченят

today 14.05.2021 query_builder 12:29 remove_red_eye 321 bookmarks Новини

Працівники ДТЕК «Київські регіональні електромережі» врятували трьох зайченят. Сталося це в зоні відчуження, на лівому березі Прип’яті, напроти атомної станції, йдеться у повідомленні на сторінці Фейсбук ДТЕК.

Володимир Кучер, майстер Чорнобильського районного підрозділу, разом із ремонтно-експлуатаційною бригадою планово міняв опори в місці, де була масштабна пожежа. Він помітив у вигорілому чагарнику трьох вухастиків. Малі були налякані. Їм загрожував голод, бо все вигоріло вщент.

Бригада вже близько місяця замінює тут опори на нові і не зустрічали жодної тваринки. Аж тут – сірохвості. У зоні відчуження спеціалісти ДТЕК чудово вивчили, як поводяться тварини, що їдять, де зможуть вижити. Вони забрали зайченят, щоб урятувати їх.

Планові роботи не припиняли, а трійцю підопічних передали колегам-високовольтникам, які якраз їхали на свій об’єкт. Електромонтер Артем Куцевол забрав зайченят та випустив їх там, де багато зелені, є вода та живуть інші зайці.

Тепер зайченята у безпеці, і не голодні. Мама їх обов'язково знайде, а якщо ні, їх прогодує чужа - за законами дикої природи.

Фото - ДТЕК «Київські регіональні електромережі»

92 запитів за 0,267