Біля дільниць – майже всюди черги (Києво-Святошинський район)

today 25.10.2020 query_builder 11:01 remove_red_eye 1183 bookmarks Новини

О 8 годині розпочався процес голосування. Попри пандемію COVID-19, активність виборців є досить жвавою. Майже біля кожної дільниці можна спостерігати черги. Водночас зафіксована явка на 10 годину є не надто високою.

Приміром, у Гореничах (Білогодська ОТГ) проголосувало 5%. В Стоянці (Білогородська ОТГ) та Милій (Дмитрівська ОТГ) - явка становить майже 5 %. На дільниці у самій Дмитрівці вже проголосувало майже 8 % виборців. Така ж явка на 10 годину - і в Новосілках, дільниця 320627 (Чабанівська ОТГ). Понад 10 % виборців вже проголосували в Бобриці (Білогородська ОТГ).

Біля боярських, крюківщинських, святопетрівських, гореницької дільниць наші кореспонденти фіксують черги. Їх поява насамперед зумовлена декількома чинниками. Здебільшого виборці більш активні у першій половині дня. Крім того, нова виборча система вимагає від людини, яка голосує, додаткового часу, щоб розібратися в чотирьох бюлетенях - де ставити галочки, а де вписувати цифри. Як повідомляють спостерігачі, в середньому на великих дільницях процес волевиявлення одного виборця займає 12-15 хвилин. Думаю, що на цих виборах гарантовані нові рекорди щодо часу проведеного в чергах біля дільниць (благо погода дозволяє).

92 запитів за 0,293