Біля Києва на людей напало стадо бізонів

today 28.01.2021 query_builder 12:02 remove_red_eye 2593 bookmarks Новини

На Київщині в екопарку "Медвино" бізони та один зубр напали на відвідувачів. В цей час гід зник, а тварини потрощили автомобіль. Туристам, які приїхали в парк з дітьми, довелося тікати від розгніваних бізонів. На щастя, ніхто не постраждав, але дітлахи були дуже перелякані.

Про це йшлося у сюжеті, який показали "Факти ICTV".

У парк приїхало сім дорослих та сім дітей на чотирьох машинах. "Разом зі співробітником господарства ми заїхали на територію угідь, перед поїздкою на екскурсію він пообіцяв супроводжувати нас всюди, і в разі можливої непередбачуваної ситуації страхувати і захищати нас", – підкреслив відвідувач Ю. Цвіркун.

Чоловік зі своїми чотирма дітьми заїхав на середину угідь ближче до бізонів, всі вийшли, щоб сфотографувати тварин. Юрій розповів, що гід дав їм моркву і запропонував піти на сусіднє поле погодувати оленів і коней Пржевальського.

"Ми, двоє дорослих і четверо дітей, пішли на годування коней, під час якого одна з тварин почала брикатися і двічі ледь не вдарила мою 8-річну доньку. Ми відразу залишили їх і пішли до свого авто на сусідньому полі", – пригадує Цвіркун.

Чоловік додав, що вони були відсутні близько 10 хвилин, а коли повернулися, то біля їх машини нікого не було, і тут їх авто оточило стадо бізонів і зубр.

"Коли ми підійшли ближче, щоб сісти в машину, бізони напали на нас і почали переслідувати. Діти сильно злякалися, пережили неймовірний шок, почали плакати і просити про допомогу. Ми з дружиною взяли дітей і побігли через все поле ближче до виходу, але ворота зсередини були замкнені на замок. Ми не змогли покинути територію господарства", – наголосив потерпілий.

Поки на полі відбувалися ці події, гід пішов до іншої групи й запропонував їм поїхати годувати верблюдів.

Пізніше постраждалі викликали поліцію і написали заяву. В Екопарку зобов'язалися компенсувати матеріальні та моральні збитки, запевнивши, що тварини не нападали б самі, і швидше за все їх спровокували.

"Коли ми пускаємо відвідувачів у вольєр, ми даємо рекомендації. Не можна близько під'їжджати до тварин, у нас сафарі-парк. Це недотримання правил безпеки самими туристами. У нас давно вже існує екопарк, і раніше таких ситуацій не було. Тварини самі не нападають ніколи, їх спровокували", – повідомила гід еко-парку Анастасія.

Фото - із сайту ICTV

92 запитів за 0,267