Бно-Айріяна відправляють у відставку?

today 27.09.2019 query_builder 09:53 remove_red_eye 1090 bookmarks Новини

Олексій Чернишов

Питання звільнення нещодавно призначеного голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна остаточно вирішене, адже його роботою незадоволені на Банковій, пише "Моя Київщина". Новим очільником Київської ОДА, який представлятиме інтереси групи бізнесменів з Харківщини, стане Олексій Чернишов. Хоча відповідних указів поки що нема на сайті президента України.

Але якщо це станеться, то Бно-Айріян увійде в історію як перший очільник облдержадміністрації, який перебував на посаді менше 100 днів, адже його призначення відбулося лише 12 липня.

Видання вважає, що головну роль у знищенні репутації Бно-Айріяна зіграв журналіст та депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський, бо саме він виніс у публічну площину скандал із проведенням фіктивних конкурсів на посади керівників департаментів Київської ОДА.

За даними «Моєї Київщини», клопотати за Бно-Айріяна на Банкову ходили депутати-мажоритарники від Київщини, але вплинути на це рішення не вдалося.

Можливо Київщину очолить харківський бізнесмен Олексій Чернишов, який є засновником інвестиційної компанії VI2 Partners і головою Наглядової ради Українського клубу нерухомості.

Чернишов за освітою економіст та юрист, а також пройшов курси в міжнародному Інституті управління проєктами.

92 запитів за 0,260