«Бориспіль» побудує другу злітно-посадкову смугу за кошти Євросоюзу

today 15.02.2021 query_builder 14:29 remove_red_eye 317 bookmarks Новини

Європейський інвестиційний банк має намір надати Україні кредит обсягом 270 млн євро на реконструкцію льотньої зони №2 в аеропорту «Бориспіль». Як зазначають у повідомленні «Урядового кур’єра», це одна з угод, підписаних під час робочого візиту Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля у штаб-квартиру ЄІБ в Люксембурзі, пише "Європейська правда".

Угода передбачає будівництво сучасної злітно-посадкової смуги, системи руліжних доріжок та іншої необхідної інфраструктури. Існуюча штучна злітно-посадкова смуга №2 вже відпрацювала свій 50 річний ресурс.

«Завдяки реалізації проєкту ми очікуємо збільшити пропускну спроможність аеропорту до 56 мільйонів пасажирів на рік. У тому числі, за рахунок поліпшення технічного оснащення, конкурентоспроможності підприємства, розширення мережі маршрутів та залучення нових авіаперевізників», - підкреслив Д. Шмигаль.

Реконструкція льотної зони здійснюватиметься з урахуванням рекомендацій міжнародних організацій ICAO та IATA під час експлуатації великогабаритних літаків.

Пільговий період кредиту становить три роки, а період погашення, включно з пільговим періодом – 20 років.

Фото - ФБ-сторінка Міністра інфраструктури Владислава Криклія

92 запитів за 0,266