Боротьба за землю триває

today 11.12.2019 query_builder 09:33 remove_red_eye 558 bookmarks Новини

Прокуратура Київщини подала 10 позовних заяв про повернення в державну власність 37,6 га земель, розміщених у межах генерального напрямку проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва, вартість яких складає близько 110 млн грн, повідомила Пресслужба прокуратури Київської області.

Зокрема, у лютому 2008 року Кабінетом Міністрів України ухвалено розпорядження, яким схвалено генеральний напрямок проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва (ВКАД). Цим документом органам державної влади та місцевого самоврядування заборонено вчиняти дії, спрямовані на передачу в оренду або відчуження земельних ділянок та об'єктів у зоні відведення земель для будівництва дороги.

Але посадові особи Держгеокадастру та райдержадміністрацій проігнорували це розпорядження й систематично ухвалювали рішення про надання таких земель у власність та користування окремим громадянам та юридичним особам.

Тому нині розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Держгеокадастру, якими приймались оскаржувані земельні рішення.

92 запитів за 0,305