Боярка планує розширюватися

today 02.06.2020 query_builder 12:47 remove_red_eye 651 bookmarks Новини

Боярська міська влада вже має новий проєкт генерального плану міста, який готовий до затвердження міськрадою. Генпланом передбачено, що площа міста збільшиться в півтори рази. Плануються два нових житлових квартали з новими школами, дитячими садками. Туберкульозний диспансер планується винести за межі міста. Передбачено велику кількість скверів та парків, будівництво двох автомобільних тунелів та ін., інформує bigkyiv.com.ua

Як повідомляється на Facebook-сторінці Боярської міськради, в межі міста увійде північна територія, де зараз побудовано «Епіцентр» та територія компресорної станції. Заплановано і сучасний торговельно-розважальний центр.

Цим Генпланом передбачено спорудження технопарку в північно-східній частині міста (територія колишнього сільгосппідприємства «Декоративні культури») — це буде промислова зона та громадська забудова, що в перспективі сприятиме появі нових робочих місць.

А ще на виїзді у напрямку Києва та в районі дитячого санаторію «Барвінок» з’являться два нових житлових квартали.

Передбачається велика кількість скверів та парків. У межах міста залишаться ділянки лісу в районі Боярської ЛДС та ставків «Лісовий» та «Шкільний». Це буде виключно рекреаційна зона для відпочинку людей, де не буде жодного будівництва.

Планується високовольтні лінії електропередач закласти під землю по вулиці Анатолія Пастернака й перетворити її на великий зелений бульвар.

Згідно нового генплану, можна очікувати на реконструкцію старих, будівництво трьох нових дитсадків та двох нових шкіл, реконструкцію кварталів застарілого житлового фонду та аварійних будинків. Зокрема такий квартал передбачено між вулицями Б. Хмельницького – Молодіжною – Незалежності. Там заплановано будівництво нового дитячого садочка на місці нинішнього адміністративного корпусу районних тепломереж.

Також планується будівництво двох автомобільних тунелів під залізницею – біля переїзду в Тарасівці та недалеко від переїзду в старій Боярці. Також будуть три дворівневі автотранспортні розв’язки. Передбачено нове кладовище на території, що нині є за межами Боярки. Буде створено іще одне пожежне депо.

А ще генпланом передбачається будівництво нових, більш потужних сучасних очисних споруд і сміттєсортувальної станції.

87 запитів за 0,170